Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem várt terhesség. Észrevette...

Nem várt terhesség. Észrevettetek valami különlegeset?

Figyelt kérdés
Fiam védekezés mellett fogant, és van benne valami elbűvölő különlegesség. És nem csak szerintem, hanem mindenki szerint. Olyan anyukák válaszát várom, akiknek szinten védekezés melletti babája/gyermeke van :) Ti nem észleltetek ilyesmiket? Én úgy gondolom, hogy azért akart ilyen nagyon jönni, mert küldetése van...
2015. ápr. 16. 13:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%

Hú,tényleg Rád férne egy kis etye-petye....bááááár,a sulipadba is vissza ülhetnél egy kis szöveg értelmezést tanulni.Leírtam,hogy miért válaszoltam.Nem volt sértő a válaszom.És azért írtam,hogy:ÁM ÉN KÉREK ELNÉZÉST,mert valóban én más kategóriába tartozom.

Ám ezért ne legyél ilyen ordenáré.Bár lehet Te is ezt hoztad otthonról,hogy dolgokat így kell lerendezni....valszeg ezt adod tovább is....

2015. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kitomboltad magad?
2015. ápr. 16. 18:09
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
Mi nem terveztuk ot,de nem tartom tobbre emiatt.Nagyon okos kislany,de jo hisztis.Olyan atlagos mint a tobbi gyerek es ennyi.Nekem kulonmleges,de tisztaba vagyok vele hogy semmi extra nincs benne ahogy mas gyereekbe se.
2015. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem volt miért tomboljak.H*lyékre meg egy csepp energiát nem vagyok hajlandó fordítani.Belefért az időmbe,és válaszoltam...menj Te is inkább a gyerekekhez-én is ezt teszem-hátha abból több hasznod lesz.Nekem biztosan.Szijjjjjja!
2015. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!