Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek terhesség alatt alig...

Akinek terhesség alatt alig vagy egyáltalán nem volt szexuális vágya, szülés után mennyi idővel állt vissza minden a normális kerékvágásba?

Figyelt kérdés
Az első gyermekemnél nem volt gond a libidómmal. Ameddig nem nyíltam, (36. hét) szeretkeztünk rendszeresen és talán még jobb is volt, mint nem áldott állapotban. Most 27 hetes vagyok a második gyermekemmel, de a 13. hét óta nem érzem szükségét a szexnek. Pontosabban fogalmazva egyáltalán nem élvezem. Vajon szülés után visszatér a szexuális étvágyam?
2015. ápr. 16. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem visszatért. Sajnos én egyáltalán nem kívántam terhesség alatt, mindössze párszor voltunk csak együtt, szerencsére a férjem nagyon megértő volt.

Szülés után kb 4 héttel, már közeledtünk egymáshoz, mert nagyon akartam, és a 6 hetes kontroll óta újra minden rendben.

2015. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első gyereknél ment rendesen terhesség alatt is, bár nem annyira intenzíven, mint még az ifjú korunkban.

Akkor szinte ki se keltünk az ágyból. :)

Majd szülés után a 6. héten próbálkoztunk elsőnek, de nagyon fájt (császároztak). Így egy időre elment a kedvem. Kb. 1,5 hónappal később estünk újra egymásnak, de nem volt jó. Nem fájt semmim, csak így nem élveztem. Szinte semennyire sem.

Gondoltam, hogy biztos a fáradtság, vagy valami más.

Hááááááát, az bizony a valami más lett.

Egyszerűen nem kívántam. Vonzott a férjem és volt (és mai napig van), hogy bekattanok és azonnal kell, ilyesmik, de sűrűn előfordult és előfordul, hogy "csak legyünk túl rajta".

Persze, jogosan lehet mondani, hogy "na, majd megnézhetem, amikor elhagy egy másik nőért, stb.."! Oké, nyilván megfogom érdemelni, de velem ez történt a gyerekvállalás után.

Jelen pillanatban hulla vagyok. Este 8-kor alig várom, hogy az ágyba essek. Elkezdünk nézni egy filmet vagy a kedvenc sorozatom és elalszom pillanatok alatt. Nem tudok mit csinálni.

Én még nem dolgozom, itthon vagyok a második gyerekünkkel, ő dolgozik. Sokszor van, hogy látom rajta, hogy semmi másra nem vágyik csak egy forró tusra és arra, hogy reggel 6-ig ne ébredjen fel.

Nagyon remélem, hogy pár év múlva (amikor már nagyobbak lesznek a gyerekek és megértik, hogy anya - apa nem foglalkozik velünk 0-24-ig non-stop) már nem leszek/leszünk ilyen hullák és minden visszaáll a régi kerékvágásba.

Addig meg igyekszem teljesíteni ezt a kötelességem is.

2015. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szülés után pontosan 6 hónappal tért vissza a kedv, a hónap végén meg is jött a menstruáció.
2015. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

* a tejem addig meg folyamatosan apadt 7 hós korára már nem volt


teljesen összefügg a hormonális változásokkal nálam a libidó

2015. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is elment a libidom, 35 hetes vagyok, eszembe se jut a szex. elso terhessegnel teljesen mas volt, siman szexeltunk, jol is esett. most a masodikkal nagyon mas. lehet oregebb lettem, faradtabb, nemtom. volt egy kis frusztracio emiatt, de most mar nem erdekel, remelem en is, hogy szules utan majd visszajon a kedvem.
2015. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!