Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti hogyan tudtok...

Anyukák! Ti hogyan tudtok nagyobb összeget magatokra költeni?

Figyelt kérdés

Nálam ez már pszichés gond.

Ott kezdődik, hogy iszonyúan nehéz cipőt venni a lábamra, mert nagyon hülye formája van. A magasságomhoz képest pici, az egyik 37 a másik meg 38as. Viszont majdnem olyan széles és magas a lábfejem mint a férjem 43as lábának.

Két éve csodával határos módon kaptam egy olyan cipőt, ami tökéletesen passzolt. Szóval eljött az idő hogy nyugdíjjazzam. A kínais vackok két hónapig bírják.

Most kaptam egy nagyobb összeget nővéremtől, azzal a kikötéssel, hogy meg ne próbáljam a férjemre, vagy a gyerekekre költeni, ők kaptak ajándékot, én meg húzzak el, és vegyek magamnak minimum két pár cipőt.

Tegnap három boltot végigjártam, ami cipő passzolt az 24ezer forint volt, és nem bírtam megvenni.

Egyszerűen folyton az jár a fejemben, hogy a gyerekeknek mennyi más dolgot vehetnék belőle.


2015. ápr. 17. 09:31
1 2
 11/12 piroska és a farkas ***** válasza:
Mármint életeM első maciját...
2015. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azért nem bírtad a 24 ezrest megvenni, mert nincs annyi pénzed rá vagy mert sajnálod rá?

Szerintem 24e egy JÓ cipőért nem sok, főleg ha utána évekig tudod hordani.

Én többször belefutottam már abba a hibába, hogy olcsó cipőt vettem, majd utána mivel full kényelmetlen volt, nem szívesen hordtam, de másikat meg nem akartam venni, mivel volt.

Így pár éve már megadom a módját és elfogadom, hogy egy jó bőrcipő az bizony 15 ezernél indul...

A munkám miatt ráadásul egész nap úton vagyok, jövök-megyek, így aztán rohadtul nem mindegy, hogy miben teszem azt és estére kikészül-e a lábam avgy sem...

2015. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!