Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekem apja angol lesz. Mi...

Gyermekem apja angol lesz. Mi legyen baba neve?

Figyelt kérdés

Egy éve hozzámentem egy angol pasihoz. Terhes lettem, a harmadik hónapban vagyok, még nem is tudom, hogy fiú lesz-e vagy lány, de fogalmam sincs, mi legyen a neve, és az apjának se (brit angol). Írnátok szép angol neveket? Légyszi, írjátok oda, hogy fiú vagy lány név! Köszönöm!

21/N



2015. ápr. 22. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Robert,Patrik,Erik,Mark,Thomas,Daniel,Peter

Anna,Liza,Lina,Emma,Barbara,Laura,Monika,Dora,Nora,Patricia

2015. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Googlet használhatod nyugodtan:

[link]

2015. ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én férjem is külföldi, a kisfiunknak két keresztnevet választottunk.

David a második- így ékezet nélkül anyakönyvezve.

Nektek is valami hasonló, nemzetközi szinten is ismert, ugyanúgy leírható, hasonló kiejtésű nevet ajánlanék, amit mindkét országban, mindkét rokonság ismer, ki tud mondani, mindkét kultúrában gyakori, elfogadott.


Ami még eszembe jutott: Daniel, Gabriella, Kate, Maria vagy Marie, Anna/Anne


Az, hogy ebből neked, nektek mi a szép, egyéni ízlés kérdésde. A vezetéknév csengésétől is függ, mit érdemes mellé választani.

2015. ápr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kloetta ***** válasza:
Szerintem is olyan nevet válasszatok ami angolul és magyarul is létezik. Pl hanna, oliver
2015. ápr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!