Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet játszótéren tüzet rakni?

Lehet játszótéren tüzet rakni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Remélem ez csak egy troll kérdés, mert normálisnak nem nevezhető. Majd utána a gyerekek a hamuba hemperegjenek meg játszanak? Gondolkozz már!

Csak is ott lehet tüzet rakni ahol kijelölt hely van, és ez biztos nem egy játszótéren! Max mellette jó pár méterre valahol ahol szalonnasütős rész van.

2015. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak ha van kijelölt tűzrakóhely is ott. Én talán 2 ilyen helyet láttam eddig idehaza.
2015. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos a kérdés komoly. Az óvodai szmk-s szülők csoportépítési napot szerveznek és be akarnak fogalni egy játszóteret 30 gyerekkel, meg mellé 60 szülővel és ott akarnak pörköltöt főzni. Megnéztem a helyi szabályozást, de nem igazán egyértelmű számomra. Végül azt a következtetést vontam le, hogy tűzgyújtási tilalom esetén belterületen grillezés és sütés-főzés céljából lehet tüzet rakni, külterületen csak a kijelölt tűzrakóhelyen. Azért tettem fel a kérdést, mert nem szeretném, hogy megbüntessenek minket.
2015. ápr. 25. 10:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez esetben keresd fel a helyi önkormányzatot. És kérdezz rá. Ha lehet amúgy is engedélyköteles a tűzgyújtás. (Ha megteszitek is vigyetek legalább 10 kg homokot hogy utána "elfedjétek" a nyomait.)
2015. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Elég hülye ötlet! Nem is értem, hogy mit képzeltek?! Utána mi lesz a hamuval? Meg majd senki nem megy be, mert ti úgy gondoljátok? Menjtek csoportot építeni az ovoda udvarára! Ennyi erővel ott is lehet tüzet gyújtani!
2015. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%

Miért kellene tüzet rakni????


[link]

2015. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
2015. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én sem pártolom ezt az ötletet, de sajnos a 30 szülőből én vagyok az egyetlen. A gázégőt pedig vegye meg az, aki kitalálta ezt az egészet. Sőt, azóta már pónit is akarnak bérelni a játszótérre.
2015. ápr. 25. 11:24
 9/12 anonim ***** válasza:
9%

Szentendre??? ott minden évben ilyen a ballagás, játszótér- tűzrakás- főzés, egy egész napot közös piknik. igen, szabályos, nekik engedélyezték. kérdezd meg nyugodtan.

de egyébként ahogy írod, hogy 30+60 szülő és ebből csak te vagy ellene... lehet inkább csak csöndbe kéne maradnod. ha nem tetszik, nem menj el, de 90 ember jókedvéd ne tedd tönkre (tök mellékesen írom, hogy nekem se szimpi játszótéren ez...)


egyébként ha büntetés van akkor az óvoda kapja, ne te, mint szülő!

2015. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem Szentendre. Nem tönkre akarom tenni a jókedvet. Nekem azzal van problémám, hogy engedély nélkül tüzet akarnak rakni, hogy másokat zavarhatunk a füsttel, és lehet, hogy miattunk mások nem fognak bejönni a játszótérre. Ha pedig kihívja ránk a közterületet, vagy a rendőrséget, akkor minket fognak megbüntetni, és kb. 200 ezer a büntetés. Én azt javasoltam, hogy maradjunk az óvodában, vagy valakinél gyűljünk össze.
2015. ápr. 25. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!