Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti hogyan reagálnátok...

Anyukák, ti hogyan reagálnátok egy ilyen fura szitura a játszótéren?

Figyelt kérdés
A minap lementünk a férjemmel meg a gyerekkel a játszótérre és beszédbe elegyedtünk egy fiatal, csinos anyukával. Azt tudni kell, hogy mióta abbahagytam a szoptatást egyszerűen nem bírok magammal, a libidóm az egekben...:P Szóval volt ennek az anyukának valami erős szexuális kisugárzása és bizony beindította a fantáziámat, bevallom hirtelen nagyon felizgatott. Persze utána gyorsan észbekaptam, eltereltem a figyelmemet és elmentem inkább játszani a picikkel. Amikor hazaértünk, akkor mondta a férjem, hogy mikor kettesben maradtak az anyuka szóvátette neki, hogy mennyire "megnéztem", és szerinte is elég feltűnő volt, épphogy nem csorgott a nyálam...:P Persze ezen ő nem lepődött meg, mert tudja rólam, hogy biszexuális vagyok, inkább csak mosolygott rajta. De nekem ez így elég kellemetlen, komolyan, nemtuodm, mit csinálok, ha mégegyszer összefutok ezzel az anyukával. Ti hogy reagáltatok volna az ő helyében?
2014. jún. 19. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly kérdés? :D


Ha az, akkor csak ugyanazt tudom mondani, mint abban a helyzetben tenném, ha ez egy ellenkező neművel szemben zajlott volna le : emberek vagyunk, nem ösztönlények, meg kell tudnunk fékeznünk a gondolatainkat, ha más nem, legalább annyira, hogy a másik ne vegye észre, hogy legszívesebben ott helyben nekiesnénk :)

2014. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hozzàteszem h soha nem volt mèg velem ilyen főleg nem egy jàtszótèren ...:P
2014. jún. 19. 13:09
 3/13 anonim ***** válasza:
ohh :))és mégis hogyan nézett ki az a nő, akit ennyire megkívántál?
2014. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem a kinèzete volt olyan különleges hanem ahogy írtam a kisugàrzàsàban volt valami ellenàllhatatlan ...:P vagy nemtudom...magam sem èrtem magam...:P lehet h csak azok a frànya hormonok trèfàlnak meg....
2014. jún. 19. 13:47
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Én visítva menekülnék előled.
2014. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
A férjed akkor is csak elnézően mosolyogna, ha egy férfira izgulnál rá ilyen feltűnően? Vagy hogy működik ez nálatok?
2014. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok a férjembe, nem érdekel a többi pasi...egyébként sztem akkor nem lett volna ilyen természetes a mosolya...P
2014. jún. 19. 14:25
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Messzire elkerülnélek.

Mellesleg ez a kérdés szerintem eröltetett és gáz.

2014. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg tök aranyos a kérdés. :DD
2014. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem te sem lehettél közömbös annak a nőnek, ha így szóvá tette, hogy megnézted. Én a férfiakat szeretem, de ha megnéz engem egy nő, van hogy észre sem veszem, vagy ha igen, akkor eszembe sem jutna hogy akarna tőlem valamit, és ezt még szóvá is tegyem. Ezért gondolom hogy fel akarta kelteni a férjed érdeklődését is, hogy esetleg benne lenne a dologban ha úgy alakul.

Mondjuk azt nem írtad, hogy ezt milyen stílusban mondta a férjednek, kiakadva, vagy egész vidáman.

2014. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!