Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti csúszdáztatok,...

Anyukák! Ti csúszdáztatok, hintáztatok már a játszótéren?

Figyelt kérdés
Múltkor rajtunk kívül nem volt más kint én meg elkezdtem csúszdázni, hintázni, kipróbáltam mindent. Babát addig apa fogta. Utána elgondolkodtam, hogy szegény gyerek mit láthatott: anya mászik az amúgy gyerekeknek készített játékokon...de annyira jól éreztem magam! :)
2013. máj. 23. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Csúszdát max 30 kilóig lehet használni,azt nem merném,de hintázni szoktam,az jó :)

De élményfürdőben rendszeresen csúszdázok (eleinte a fiunk is csak ugy csúszott hogy az ölemben volt)

2013. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is játszok ha senki sem látja, vagy ha kevesen vannak...
2013. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom a mi csúszdánk a játszón simán elbír engem pedig 100 kiló fölött vagyok és hintázni is szoktam a lányom az egyik hintába én a másikba és jókat nevetünk, és a kis faházban is együtt ülünk időnként és énekelek neki
2013. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Játszótéren nem, de játszóházban mindig.
2013. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, a gyerekek imádták. Persze nem másik gyerkőc elől veszem el a hintát, hanem amikor kevesen vannak és vigyázok is, hogy ne tegyek tönkre semmit, de amúgy sem vagyok sokkal nagyobb, mint egy jól megtermett 12 éves.
2013. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mindig utáltam, hogy alacsony vagyok, viszont mióta gyerekem van, látom az előnyét is: az összes játszótéri alkalmatosságba beférek és még a játszóházak alagútjaiban is simán lekövetem a 2 és fél évesemet :) A játszóterezés nagyon jót tett az erőnlétemnek és tériszonyom is viszonylag elmúlt. Tuti hiányozni fog, ha már ciki lesz felvigyázás címén követni a gyereket :)
2013. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is hitázom a kislányomal együt söt csuszdáztam is vele ,de csak ha nincs senki a játszon .
2013. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amelyik hintába beleférek azzal szoktam hintázni :) általában a laphinták ilyenek. Amíg a hugit nem tudtam babahintába ültetni, akkor velem hintázott az ölemben, mellettünk meg a fiam, aki nemrég tanulta meg hajtani magát a laphintán.

A csúszdákra nem merek felmenni, mert félek, hogy beleragadok, meg amúgy is: mindig azt mondom a fiamnak, hogy ez gyerekeknek van, nem felnőtteknek. Játszóházban csúsztam le légvár csúszdáján, nem tetszett... használják csak a gyerekek :) én már öreg vagyok bukni - kelni... :)

2013. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Neeeeeem!!!! Az is megörjít, mikor 15-20 éves csatangoló kölkök nyúzzák a gyerekjátékokat! Megvan az a kor, amíg a játszótéri játékokat használja az ember. Lehet, hogy nem szakadna le alattam a hinta, meg más sem (55 kg vagyok), de még véletlenül se lássa a gyerekem tőlem, hogy én mint nagy ló ülök a gyerekjátékon.

Mintát kell szolgáltatni a gyereknek még akkor is, ha azt gondoljuk, hogy úgy sem emlékszik majd rá. Ugyanezért nem megyek át velük soha piros lámpán, még ha hótt kihalt is a környék, és nem is jön semmi.

Ezért néznek így ki így a játszóterek 90%-a, ahogy, mert a huligán kölkök mellet az Anyukák, Apukák is a gyerekjátékot nyüstölik. (lehet, hogy ezt láttál ők is??) És a gyerekük ugyanezt viszi tovább! :(

Le lehet pontozni :)

2013. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!