Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 22 év alatti lányok: Ti majd...

22 év alatti lányok: Ti majd kisfiút vagy kislányt szeretnétek majd inkább (tudom, hogy az a lényeg, hogy egészséges legyen, de ha választhatnál), és miért? Kort is írjatok kérlek.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
24 vagyok,lanyom 2.5 eves mult. Kislanyt szerettunk volna. En azert mert nem volt fiu nev amit ugy adtam volna a gyerekemnek.Parom meg azert akart lanyt,mert apukaja azt szereetett volna maganakd,de parom fiu lett.
2015. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tiniként mindenáron kislányt akartam persze nem volt benne az 5 éves tervben de arról álmodtam egyszer lesz egy szép kislányom akit lehet szép rózsaszín ruhákba öltöztetni és fonni a haját, együtt szaggatni a fánkot, nagyobb korában majd együtt jarni a boltokat stb.. Hát ezért. :D

Most 25 évesen már mindegy csak egészséges legyen. Persze most ott tartok hogy úton a baba, azért ez már más mint a jövőről álmodozni.

2015. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen szültem. Végig kislányt akartam, az is lett.

A másodiknál fiúnak éreztem, de kislány lett.

Csak most jönne be az egészséges rész is, és akkor minden jó lenne :(

2015. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
22 évesen, és most 26 évesen, sőt mindig is fiúra vágytam. A férjem szintén. Meglátjuk, mi lesz, minden praktikát bevetünk a cél érdekében. :)
2015. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen (és az azt megelőző években, tudomásom szerint 3 éves korom óta) lányt akartam, mert azoknak lehet csinos ruhácskákat vásárolni, és olyan cukik mikor babáznak, meg lehet velük mindenféle csajos dolgot csinálni.

23 évesen estem teherbe, akkor úgy voltam vele, hogy mindegy, hogy mi lesz, de megérzésem azt súgta fiú lesz, és így is lett. Le nem cserélnél, sőt, most, hogy próbálkozunk a kistesóval a férjem nagyon lányt akar, én meg abban reménykedem, hogy NEM lány lesz :)

27N

2015. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kislányt szeretnénk párommal legjobban, bár ő egy fiút is szeretne. A lánynevekből sokkal több és jobb a választék, a kislányok könnyebben kezelhetők tapasztalataim szerint, lehet nagyon aranyos ruhácskákba öltöztetni, később mindenféle kreatív tevékenységbe bevonni, ami persze a fiúknál sem kizárt, csak kevésbé jellemző.
2015. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindig is fiút szerettem volna. Az oka egyszerű: alapvetően az érdeklődési köröm is fiúsabb :D Imádom a konzol és pc-s játékokat meg a sportokat. Úgy érzem, hogy sokkal jobban kijönnék egy fiúval, mint egy lánnyal.

22/N

2015. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kislányt szerettem volna,az is lett :-) de nagyon örültem volna a fiúnak is azért,azt is eltudok magamnak képzelni :-)

22

2015. ápr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
nagyon érdekes az összes lányismerősöm lányt akar,és még párom is,egyedül én akartam mindig fiút már tizenéves koromban.amugy tök lányos vagyok,de sosem sminkeltem magam,és fiuhaverokkal jobban kijöttem mnidig.a legjobb ebben a dologban hogy van egy két hónapos babám és sikerült!!! fiú lett.
2015. ápr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24 vagyok, a fiam 3 éves. Mindig is lányt szerettem volna, de valahol tudtam h fiú lesz :) Kiscsajnak lehet csinálni a haját, annyira cukin lehet öltöztetni őket stb. Aztán rájöttem, h a kissrácokat is lehet ám nagyon vagányan öltöztetni :) Most valahogy el sem tudnám magam képzelni kislánnyal. Majd pár év múlva tervezünk tesót, azért bevallom titkon reménykedem h sikerül egy hugi :)
2015. ápr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!