Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tudtok arról a családról,...

Mit tudtok arról a családról, akik 2011-ben lázadtak a kötelező oltások ellen? Magyar Csermely a kislány neve. Akkora hangja volt akkor az apukának, kíváncsi lennék, hogy mi van most velük.

Figyelt kérdés
Nem vagyok mellettük, nem támogatom az elképzelést, jónak tartom az oltási rendszert, egyszerűen kíváncsi vagyok! :-)
2015. ápr. 29. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom semmi.Ismerősömék sem oltatták be a gyereket,meg volt a kötelező jogi procedúra,aztán annyi,nem lett az egésznek semmi következménye.
2015. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Skóciába költöztek majdnem egy éve, eladták a tanyát. A blogspotos blogjuk törölve lett, de ide szoktak írni:


handcraftedtravellers.com

facebook.com/Handcraftedtravellers


Oltásügyben nem írnak semmit, csak az életmódjukról, a minimalizmusról.

2015. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, beleolvasok. Szomorú, hogy nem lett semmi következménye.
2015. ápr. 29. 11:54
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerencsétlen gyerekkel jól kiszúrtak, ilyen névvel, aztán erre elviszik Skóciába. Bár, annak a kislánynak a legkisebb gondja lesz az, hogy nem tudják majd a nevét kimondani, eléggé megvette őt a sors már csak azzal is, hogy olyan szülei vannak, amilyenek.
2015. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem szép dolog, de azt kell, hogy mondjam az ilyen ostoba emberek jobb ha jó messzire elmennek innen.

Addig jó nekünk amíg az átoltottsága az itteni társadalomnak a lehető legmagasabb szinten marad.


Ha egy ilyen dilettáns család itt marad és még terjeszti is a bugyuta "igéjét", sajnos mindannyiunkra nézve egészségügyi kockázatnövelő tényező.

2015. ápr. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért azt ne felejtsétek el,hogy rengeteg tőlünk sokkal fejlettebb országban nem létezik olyan hogy kötelező oltás.Vagy beadatod vagy nem,szülőre van bízva.Ilyen ország többek között Anglia,Skócia és Németország is.

(én beadattam minden kötelezőt,de nem érdekel ki mit csinál a saját gyerekével.Ő felelőssége)

2015. ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

6-os:

Senki sem felejtette el, hogy nálunk fejlettebb országokban ez meg az van. De Te se felejtsd el, hogy ezek az országok nem a fakultatív oltásrendszerük miatt "fejlettebbek" nálunk. :-)


Nem is beszélve arról, hogy Franciaország, Olaszország, Belgium és még Csehország is "fejlettebbnek" tekintett országok, oszt nézd csak meg mizujs van féléjük oltások tekintetében:


[link]



Az oltások kötelezővé vagy fakultatívvá tétele alapvetően jogi és közegészségügyi kérdés egyszerre.

Magyarán mérlegelni kell!


Valóban nehéz eldönteni, illetve mérlegelni, hogy az állampolgároknak nagyobb szabadságot és mozgásteret engedélyezzünk infektológiai kérdésekben

vagy az állam, mint a saját állampolgáraiért felelős "szerv" átveszi ezen a területen az irányítást és szakemberek seregének tudására alapozva kötelezővé teszi azon oltások beadását, amelyről úgy véli, hogy így az állampolgárainak nagyobb biztonságot nyújthat.


Nálunk és még a fenti néhány országban az állam ez utóbbi mellett döntött, szerintem nagyon helyesen.

Miután a lakosság 99,99%-ától nem várható el, hogy infektológiai kérdésekben otthonosan mozogjon és megalapozott döntéseket hozzon.

2015. ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Senki sem felejtette el, hogy nálunk fejlettebb országokban ez meg az van. De Te se felejtsd el, hogy ezek az országok nem a fakultatív oltásrendszerük miatt "fejlettebbek" nálunk. :-) "



Tisztában vagyok vele,de sokan nem tudják,hogy azokban az országokban nem kötelező,ezért bátorkodtam leírni,mert sokaknak ez új információ.

Kösz a kioktatást.Imádom amikor írok valamiről jóhiszeműen aztán jön egy okoskodó,aki mindent jobban tud,és pakolgatja a mosolygós smiley jeleket mintha attól kevésbé lenne cinikus az irománya...

2015. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as, szerintem a 7-es válaszoló semmi cinikusat nem írt, ezen aztán kár megsértődni. Vannak itt szép számmal tahók, de ez a válasz még csak a közelében sem volt.
2015. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

De Te se felejtsd el, hogy ezek az országok nem a fakultatív oltásrendszerük miatt "fejlettebbek" nálunk. :-)



Nekem ez elég cinikusnak hangzott,nyilván nem vagyok hülye,hogy ezt ne tudjam,de mindegy...

2015. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!