Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azért miért van hogy egyszerűe...

Azért miért van hogy egyszerűen nincs kedvem a kötelező köröket lefutni?

Figyelt kérdés

nincs kedvem felügyelni, lemenni babakocsizni, meg stb

mindig úgy kezdek neki, mintha a fogamat húznák, de persze csupa mosoly vagyok közben.


2015. ápr. 28. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Depresszió?


Mi az, amihez lenne kedved?

2015. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

ahhoz pl lenne kedvem, hogy azt csinájam amit akarok, nem mindig időre beosztva most főzés v mlegítés, etetés, lemenni megvenni amit muszáj, babának torna, peluscsere, játék, programok, magyarán egyfolytában csak ő van.


de olyan jó lenne ha én ebben valóban örömömet lelném és nem kínszenvednem kellene, pedig szeretem, imádom, meghalnék érte.

2015. ápr. 28. 13:56
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos ez van, amikor az embernek gyereke lesz. Néhány évig minimum, amíg magát el nemn tudja látni, legalább az alapokkal. Én azt viselem nehezen, hogy nincs semmi spontaneitás, mert a gyereknek a legjobb a rendszer, és óramű pontosan tudom, mikor-mi következik, és unatkozom, ez van... azt vettem észre, hogy ahogy egyre idősebb, úgy lesznek könnyebbek a hétköznapok is. VAgy csak megtörtem, nem tudom.
2015. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Inkább keress egy bölcsit és menj vissza dolgozni. Ne legyél mártír, ne legyél kiégett, boldogtalan, megkeseredett anya.
2015. ápr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nincs apuka, nagymama aki heti egyszer 1-2 órára vigyázna a babádra? Az alatt el tudsz menni vásárolni, tornázni, vagy csak úgy sétálni bele a nagyvilágba.
2015. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
9%
Vedd úgy, mint egy lehetőséget, hogy a baba mellett azért mást is csinálhatsz. Mert munka mellett nem igazán lehet. Tehát pl. nyelvet tanulhatsz, vagy akármit, amíg a baba szunyál két peluscsere között.
2015. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
Egyáltalán semmi tevékenységet nem élvezel a gyerekeddel? Hány éves? Mi olyan jól eljátszunk, labdázunk, homoksütit készítünk, fogócskázunk, legózunk, ezt mind élvezem. Mondjuk ezredszerre ugyanazt elolvasni már tényleg fárasztó.
2015. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a baba?

Az elején én is így voltam, aztán idővel minden könnyebb lett. Nálam a vízválasztó a fiam 1. szülinapja volt. Azóta apa is sokkal-sokkal több időt tölt vele, és kezd "önállósodni" is a fiam.

2015. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

1 éves lesz

engem ezek a kötelező dolgok nem tudnak lelkesíteni, felvillanyozni, valahol unalmas az egész.

2015. ápr. 28. 14:34
 10/19 anonim ***** válasza:
41%

A szeretem, imádom, meghalnék érte szavak valahogy nem illenek ebbe. Más minden:)

Először fel kell nőni ehhez is.

2015. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!