Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki honnan és mennyiért vásárol...

Ki honnan és mennyiért vásárolt szoptatós hálóinget? Olyan "igazit" vettetek, vagy csak simán olyat ami elől gombos?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán csak egy elől gombolósat vettem. A kínaiban kaptam még. Tökéletesen megfelelt a célnak. :)
2015. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1100-ért a kínaiban, elől gombolósat.
2015. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sima elől gombosat vittem. 1000ft körül vannak. Minimum 3 db-ot vigyél.
2015. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a tescoba vettem. nem is mentem kínaiba, mert az valamiért ugy élt az emlékeimben, hogy mamás rózsás..virágos..

Az előző kommenteket olvasva, akkor én drágán vettem.


Az egyik fiatalos, csíkos visszahajtott ujjú.olyan 3000 Ft körül lehetett.

A másik 2 a c&a ban vettem. Szürke és fekete.

Mindegyik nagyon jó pamutos volt.

Az meg 4000 Ft/ 2 db.Nekem az volt a lényeg, hogy elöl gombolós legyen, és ne mamás.

2015. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Piacon vettem szoptatós hálóinget, 1500ft volt darabja.
2015. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én turiban vettem 3db F&F sima hálóinget és átszabtam, szoptatósra. de ha lett volna még időm biztos hogy szoptatósat veszek. de ez ilyen muszáj megoldás volt :)
2015. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én, ha nem kaptam volna kölcsön, olx-en, jófogáson vettem volna, láttam ott 6-700 forintért tök aranyos szoptatós hálóingeket, zsiráfosat, kutyásat. De így tárgytalan lett.

Egyébként onnan szereztem be bontatlan gátmasszázsolajat, eldobható bugyit, melltartóbetétet is. Neki sem porosodik a polcon, én is olcsóbban jutok hozzá, bajuk nincs :)

2015. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2015. ápr. 29. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!