Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyire lett...

Szülés után mennyire lett rendszertelen a ciklusotok?

Figyelt kérdés

Mielőtt terhes lettem, napra pontosan 28 napra jött meg, és 5 napig tartott.

A szülés után első alkalommal 3 napig tartott, azóta nem jött meg. 27-ére vártam.


2015. máj. 1. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 vagy 3 hónappal jött meg először szülés után és egyből beállt. Igaz, soha nem napra pontos, de ez régen sem volt másképpen, átlag 24-25 naposak a ciklusaim, de mindig így van. Tehát nekem egyből rendszereződött.
2015. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szülés után nekem 6 hétre megjött, és az első 3 alkalom nem volt teljesen normális. Az első mensim szörnyen hosszú volt, és nagy mennyiségű, aztán a második rövid volt és kevés, a harmadik meg megint sok, és össze-vissza jött meg. Utána állt be rendes mennyiségre, és értelmes hosszúságú ciklusokra. De már nem olyan volt, mint szülés előtt (nekem tovább tart szülés óta a menstruációm, és a mennyisége is nagyobb).
2015. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szülés után 8,5 hónapra jött meg, 3 napig tartott. Ez volt másfél hónapja, azóta semmi. Pedig jó lenne egy rendszeres menstruáció, de úgy néz ki, szülés után sem lesz benne részem.
2015. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt volt rendszertelen (28-32 között jött meg). A fiam 5 hónapos korától rendszeres (28 napos, 5 napig tartott eddig) volt (6 hónapos koráig csak anyatejet kapott). Ez kb. egy éve volt. Most meg úton van a kistesó.
2015. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!