Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm azt mondja ha valaki terhes lesz vagy megszületik a babája le kell vágatnia a derékig érő haját.Egyrészt azért mert könnyebben kezelhető másrészt mert egy igazán új kezdethez egy új haj dukál.

Ti mit gondoltok erről?


2015. máj. 4. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
ez csak rizsa...azért vágatják le a hajukat a nok terhesség után, mert a fele kihullik... :(
2015. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Az én hajam nem hullott ki...

Ez az új kezdethez új haj dukál szerintem egy felszínes ökörség, de az tény, hogy egy újszülött mellett a nők többségének jóval kevesebb ideje marad magára, és ilyenkor praktikusabb egy könnyebben kezelhető frizura.

2015. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Majdnem fenékig ér a hajam, betolom a vitaminokat, egészségesen táplálkozom, és nem vágatom le a hajam. Az, hogy más mit csinál a sajátjával, az ő dolga.
2015. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Tény, hogy elkezd hullani meg idő sincs úgy foglalkozni vele...de én ilyen drasztikus vágást nem követnék el. Nekem a lapockámig ér, és nem nagyon vágattam csak 1-2 centit. Sokkal könnyebb így összefogni/feltűzni/kontyot csinálni hogy hosszabb. Másrészt pedig majd jön az az időszak mikor a gyermek ki akarja tépni ha épp kiengedve marad! :) De ez az új kezdet szöveg h.lyeség...ezt szakítás után szokták mondogatni
2015. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
elso vagyok...nekem a hátam kozepéig ért a hajam, csomokban kihullott a hajam.. 1 év kellett mire már nem hullott, addigra elol szinte megkopaszodtam. revalid és társai semmit nem értek, végul az orvos irt fel kulonbozo vitaminokat. ismeros most szult, lobogtatja a nagy haját..neki fel sem tunik, hogy eltunt a haja elol..annyira borzaszto..láttam valaki irta a képéhez facebookon, hogy oh te szegény, a te hajadat is megviselte a terhesség és a szoptatás...szegény meg nem értette miért irták neki.
2015. máj. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hülyeség. Annyi most a változás, h össze van fogva, h a gyerek ne húzza v ha a hátamon van, ne lógjon az arcába.
2015. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem fordult a fejemben, hogy levágassam a hajam. A derekamig ér, igaz szinte mindig össze van fogva.
2015. máj. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Még csak az hiányozna.

Örülök,hogy megnőtt a lapockám aljáig, csak a végét vágatom 3 havonta,mert szőke vagyok.

Első terhességemnél nem hullott ki.:-)

2015. máj. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem kb csípőmig ér. mindig is ilyen hosszú volt, azaz az elmúlt pár évben. a szülés után sem hullott. ha a gyerekkel vagyok összefogom, de még így is belekapaszkodik és élvezi hogy anya "auuu"-zik :) de nem vágnám le. van reggelente 2 percem megfésülni, és bármikor szánok rá ennyit, 3-4 naponta meg mosom...tehát egyáltalán nem teher. így is sokat elhagytam magamból, nem szépek a körmeim, nem festem, levágom hogy ne karmoljam meg a gyereket, ne sminkelem annyit magam, tehát a hajam marad, az egyik (egyetlen) szépség rajtam.
2015. máj. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenki sajat dolga hogy mit csinal a hajaval. En levahattam, mert csomokban hullott, hiaba szedtem vitamint. Egesz szoptatas alatt hullott egy evig. Most ujra terhes vagyok es gyonyoruen megeresodott. Hormonok gondolom...felkeszulok, hogy szoptatas alatt megint hullani fog.
2015. máj. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!