Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kb. mennyit szokás fizetni...

Kb. mennyit szokás fizetni egy bébiszitternek? Nem egész napra kéne és nem is állandóan.

Figyelt kérdés
Ha írtok, légyszi írjátok oda, hogy melyik városban.
2008. aug. 29. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én szerettem volna vállalni gyermekfelügyeletet a nyáron, sajnos egyebek miatt nem jött össze...én például óvodapedagógus hallgató vagyok, általában azt a szülők jobban megfizetik, hiszen úgymond szakképzett kezekben van a gyermekük...én pl. 500-1000Ft/órát adtam meg mint összeget,én Pátyon és Budakeszin vállaltam volna...

Budapesten úgy vettem észre, hogy 800-1000Ft körül vállalnak, de van olyan elvetemült is aki 1200Ft-ot kér egy óráért:)

De amúgy nagyon sokan azt írják ki, hogy ár megegyezés alapján, tehát meg is tudom beszélni az illetővel :)

ha esetleg érdekelne babysitteres oldal, szívesen küldök linket,csak itt nem tudom, szabad-e...

2008. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Budapesten 700 forintot kértem-kaptam egy órára.
2008. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben "megegyeztek"
2018. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Óradíj párszáz

Ft

2018. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!