Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig érvényes az apasági...

Meddig érvényes az apasági nyilatkozat?

Figyelt kérdés

Júliusban fogok szülni, de már februárban megcsináltattuk az apasági nyilatkozatot.

Most azt hallottam, hogy nem lehet régebbi 30 napnál.

Most ez igaz? El kell mennünk csináltatni még egyet? Vagy hogy van?



2015. máj. 7. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a 20. héten csináltattuk, ha jól emlékszem kellett valami igazolás a dokitól, hogy kb mikor fog születni (de ebben nem vagyok biztos). Ez tavaly volt és elfogadták.
2015. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi két hete csináltattuk! Második gyerkőc...az elsőnél (2013-ban) még érvényben volt ez a 30 nap, azonban már eltörölték így már el kell fogadniuk ha 6 hónapja lejárt akkor is. Ezt a védőnő is mondta nekem még a terhességem elején. Erről ők is kaptak tájékoztatást.
2015. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Másfél hete szültem, az apaságit még valahogy február magasságában csináltattuk, elfogadták.
2015. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!