Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet 5 éves kisfiúnak...

Mit lehet 5 éves kisfiúnak pár száz forint értékben venni?

Figyelt kérdés

Kisfiam csoport társának hétvégén lesz a szülinapi bulija. A kisfiút én abszolút nem ismerem, olyan hű de nagyon nagy barátságban nincsenek is a fiúval de meg lett hívva. Nyilván üres kézzel nem illik menni, na de vajon mi az ami kijön tényleg max 7-800Ft-ból a gyerkőc is örül neki és anyuka se idegbajt. Én magamról tudom hogy az 1000. vacak műanyag kocsiktól kaptam frászt kaptam így ez emiatt kilőve.

Érdekelne akár saját dolog amitől frásztkaptok, ötlet hogy mégis mit.

Valami színezőre vagy foglalkoztatóra gondoltam, de nem tudom ez nem-e gáz.


2015. máj. 7. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Vagy süss neki gyümitortát :)
2015. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 5 éves fiam van. Én is frászt kapok a műanyag vackoktól. Ami pár száz forintból kijön, és nagyon örülne a gyerek, az a következők:

- színező

- színes ceruza

- vízfesték

- zsírkréta

- aszfaltkréta

- könyv

- homokozólapát (mindig eltűnik..)

- egy doboz Raffaello (imádja! :D )

- gyerek sütő cuccok (kis gyúrótábla, .....)

- gyümölcs

- gyurma

............

2015. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
450 Ft a 100 db-os pixar kirakó
2015. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Valami ilyesmi? A fiam kapott ilyet az egyik meghívottól a szülinapjára, jobban örült neki, mint akármelyik drága játéknak, sőt egész buli alatt ezzel kergette a többieket. Van már 6-700 Ft-ért is.

2015. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

100-as boltokban rengeteg olcsó kütyü van

buborékfújó 150 Ft

nagyon jó, több mesés mesekönyvek 600 Ft

különböző mesés rajzolatú gumilabdák 300 Ft

millio kisautó

szezonja lesz az úszóguminak is, játékboltban 750 Ft-ra van most leárazva nálunk, akkor százasban még olcsóbb

nézz szét

2015. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 7-800 forintos ajándékkal nem illi beállítani a buliba, egyszerűen mert amit ott megesztek-megisztok, az többe kerül ennél. De ha ennyi rá a keret, akkor kirakós, gyurma, cikkcakkolló színes papírral, valami kretív dolgot javaslok, ha nem akarsz ötszázadik műanyag vackot meg kisautót. Vagy foglalkoztató könyvet, matricás albumot. Vagy egész elfogadható kirakósokat lehet venni ennyiért (neten) akciósan.
2015. máj. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!