Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki karikás kendőben hordozza...

Aki karikás kendőben hordozza a babáját, milyen táskát használ?

Figyelt kérdés
A sima válltáska lecsúszik, hátit nem tudok vele felvenni.
2015. máj. 8. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hosszú pántút, a kendő alatt a babával ellentétes oldalra átvetve.
2015. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hátha info-értékű: onbag-eket zaláltam még kf-i site-okon
2015. máj. 8. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hátizsákot szoktam, ha mondjuk vásárolni megyünk, féloldalasan fel tudom venni arra a vállamra, amelyiken nincs kendő. De általában minimalista vagyok, a "laza" anyuka, akinél alig van valami, szóval egy kicsi kézitáskával szoktunk mászkálni, amibe beleférnek az irataim (bérlet, bankkártya stb.), egy szatyor összehajtva, a telefon, meg az itatópohár vízzel. Rágcsaláncunk van, így a játék megoldva. :)
2015. máj. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként még övtáska, "hasitasi" is megoldás lehet, pont múltkor beszélgettünk erről a hordozós klubban, és az első által javasolt átvetős táska is jó , bár én nem szeretem, mert fojtogatva érzem magam. :/ (előző voltam)
2015. máj. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!