Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan viselkednétek ezek...

Hogyan viselkednétek ezek után a védőnővel?

Figyelt kérdés
Most költöztünk másik városba, és így gyerekorvost is váltottunk, aki szólt a helyi védőnőnek. Megvolt a dokinál a telefonszámom, és felhívott, hogy jönne ki családlátogatásra, de mindezt bunkó, alpári stílusban. Idézem "Jó napot xy vagyok, mennék magukhoz, mert mondták hogy ide jöttek, és nem ismerem magukat, ekkor és ekkor megyek legyenek otthon, maga meg a férje is." Mikor mondtam, hogy a férjem nem tud itthon lenni, mert dolgozik, délutános, akkor cümmögött egyet a telefonba. Már előre félek, nem valami bizalomgerjesztő volt ez a telefonbeszélgetés. A régi védőnéninkkel semmi gond nem volt nagyon aranyos volt, így egy kicsit fura volt nekem, hogy így beszélt ez a nő. Ti ezek után hogyan viselkednétek, ha már rossz érzésem van csak amiatt is, hogy beteszi a lábát nálunk.
2015. máj. 14. 10:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Kedvesen viselkednék vele még ha ő bunkó is volt. Ha továbbra sem venné észre magát tuti szóvátenném neki. Aztán ha nem tetszik lemondanám a szolgáltatását. Amúgy nálunk váltás volt az új védőnő a mai napig nem jött ki hozzák én meg nem is keresem. A dokink mindent megcsinál és ha kérdésem van válaszól.
2015. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem volt bunkó, alpári meg aztán végképp nem. Teljesen normálisan viselkednék vele.
2015. máj. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkozni vele. Le kell tudni a szokásos dolgokat és annyi. Sokáig biztos nem tart. :)
2015. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

Lehet, hogy tényleg ilyen temperamentumos..

Engedd be. Azt, hogy a férjed dolgozik, meg fogja érteni, hidd el.

Légy vele távolságtartó, de normális.

Azt pedig ne engedd, hogy szó nélkül állítson be hozzátok.

Jelentkezzen be, és ha az az időpont épp nem aktuális, beszéljetek meg egy másikat.

Szépen meghallgatod amit mond... vitatkozni nem érdemes velük, sajnos a nagy részük elég korlátolt..de komolyan..

Bólogatsz, elmegy és valószínűleg egy jó darabig nem látod. :)

2015. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Kedves lennék. Lehet, hogy csak rossz napja volt. Vagy nem erőssége a telefonon való kommunikálás.

Ha meg személyesen is bunkó, akkor kimért, de udvarias lennék és próbálnék tőle gyorsan megszabadulni :)

2015. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, hogy én nem leszek vele bunkó (és szerintem igen az volt, mert egy "szeretnék", vagy "szeretném megismerni a családjukat" jobb lett volna, de ez csak az én egyéni véleményem, én ehhez vagyok szokva, én is egészségügyben dolgoztam, és minket ha a bús p*csba elküldtek akkor is mosolyogni kellett a betegre)
2015. máj. 14. 10:33
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Nézd, neki ez a dolga. Nem te teszel neki szivesseget azzal, hogy elmegy hozzátok. Ez a munkája. Lehet hogy nem volt tutujgatos, de nem volt egyáltalán bunkó. Valószínűleg egy idősebb nőről van szó, aki így nőtt fel. Nem kell mindenben a hibát keresni
2015. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Mellesleg nem véletlen, hogy nem jelentkeznek be előre.
2015. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

Nekem sem tűnik ez alpári, bunkó stílusnak. Sokan nem mondják , hogy " kérem", "szeretnék" és mégsem bunkók. Lehet hogy ő ilyen. A miénk sem kedveskedik, de nem alpári. :)

Én teljesen normálisan, kedvesen fogadnám, aztán majd alakul. Ebből szerintem ne vonj le semmiféle következtetést, hogy milyen lesz.

2015. máj. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy így leírva nem adja vissza azt a stílust, lehet hogy ilyen és nem akart bunkó lenni, nekem mégis egy hivatalos telefonhívásba a hümmögős, cümmögés, nem fér bele. Lehet én vagyok csak ilyen, és biztosan kedves leszek vele, csak az ilyen emberről egyből az a kép alakul ki bennem, hogy mindenbe a hibát kereső.
2015. máj. 14. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!