Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A körzeti gyerekorvos mindenho...

Tica0121 kérdése:

A körzeti gyerekorvos mindenhol pénzt kér azért, hogy a szülés utáni kötelező ellenőrzésre kijön a védőnővel?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem kicsit furcsa, hogy Nyíregyházán a körzetes gyerekorvos előre megmondta, hogy amikor szülés után hazaengednek a kórházból, akkor ő aznap jön a védőnővel ellenőrizni, mert kötelező, és ezért ő 7.000 Ft-ot kér... Azért sértő ez egy kicsit számomra, mert nem én hívom oda, én bevinném a gyereket hozzá, de kiemelte, hogy neki kötelező kijönni. Akkor miért kell fizetni neki, ha ki kell jönnie? Akkor a védőnőnek is fizetni kell, amikor jön a kötelező látogatásokra?
2013. máj. 13. 17:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 1ft-ot sem kellett fizetnünk ezért.(Nagykanizsán)
2013. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Megdöbbentő! 7000 Ft-ot? A mi gyermekorvosunk egy forintot sem kért, hisz ez kötelező, ahogy te is írtad, nem te kéred! Elképesztő......erre nem lehet mást mondani....
2013. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell érte fizetni és a védőnőért sem.
2013. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki, nem szoktak pénzt kérni!
2013. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy adj neki!! A pofátlan mindenit, most feljelenteném szívem szerint... Kötelező kimennie INGYEN!

Nagyon kérlek, ne fizess egy Ft-ot sem, költsétek a kicsire, magatokra, tegyétek félre, bárhol jobb helye lesz, mint egy ilyen jellemtelennél.

2013. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyet még nem is hallottam, megdöbbentő... Nálunk szó nélkül kijött a drnő és a védőnő is, nem kértek érte pénzt.
2013. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

mek kell mondani neki,hogy akkor ne jöjjön.

ez neki kötelező,nem neked,szerintem meg se teheti,hogy ne jöjjön.

Aztán meg orvost váltanék

2013. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem kért pénzt.Én jelenteném ezt valahol.
2013. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Fel sem merült a pénz. Nehogy adj neki! Jelenteni bizonyíték hiányában nem igazán látom értelmét, megérdemelné persze, de Neked akkor úgyis mások lesznek a prioritások, minthogy ilyesmi után rohangálj. Viszont, mivel szabad orvosválasztás van, sürgősen keresnék egy normális gyermekorvost.
2013. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Pofátlanság! Ha nagyon erősködik, kérj róla számlát! Lehet meggondolja magát...
2013. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!