Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hány év munkaviszony...

Anyukák, hány év munkaviszony után lettetek 2 gyerekesek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
5 év munkaviszony után szültem az elsőt, amikor ő 2 és fél éves lett, akkor lettem terhes a másodikkal. Nem mentem vissza dolgozni.
2015. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4 evet dolgoztam, utana jottem gyedre. Gyed alatt jon a kisteso, igy 3 evet leszek itthon.
2015. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 évig dolgotam a lányom előtt, aki most 10 hós (ebből fél évig munkanélküli voltam valahol a közepe tájékán), és most állunk neki a következő babának, addig már nem megyek dolgozni. Tehát 6 év.
2015. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10 évet dolgoztam az első baba előtt, két évvel később követte a második. Nem dolgoztam a kettő között és még jó darabig nem is fogok.
2015. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első baba 12 év munkaviszony után, aztán miután visszamentem majdnem egy évet dolgoztam amikor jött a második, akkor volt 15 éves a munkaviszonyom. Most itthon vagyok a picivel, a kettő között 2 évet dolgoztam, 19 éves a munkaviszonyom.
2015. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 évet dolgoztam,utána jött az első baba.

Most újra dolgozom,már fél éve.

Úgy tervezem,hogy ismét dolgozom vagy 2 évet,utána jöhet a tesó. :)

2015. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 éve voltam a munkahelyemen, és 3 évre estem ki a munkából. Ez alatt 2 gyereket szültem. Lassan 1 éve már, hogy megint dolgozom, ugyanott :)
2015. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!