Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy dobhatja ki a szulo a...

Hogy dobhatja ki a szulo a gyereket otthonrol?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen olvastam mar, terhesseg vagy pl kamaszok kategoriaban, hogy a szulo kidobta, kitagadta a gyereket egy idosebb fiu vagy nem kivant terhesseg miatt. Ez hogy van? Odavisz egy borondot es utana nem talakoznak tobbet soha? Egyaltalan hogy tudja a szulo az utcara tenni a sajat gyereket?


Ti tudtok ilyenrol vagy esetleg veletek tortent ilyesmi? Miert? Hogy alakult a jovo?


2015. máj. 17. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem összepakolták a cuccaimat,és az ajtóhoz tették,persze nem akkor költöztem el de nagyon fájó pont.mondjuk nekem soha nem volt igazi családom,apám szexuálisan zaklatott több éven át,anyám még mindig vele él.egy vita hevében anyám leköpött,és hogy mi a helyzet most???elköltöztem,egyedül élek.de lett egy vitánk a napokban és már nem is beszélünk.


Én vágyom gyermekre hogy megadjam neki mindazt amit én nem kaptam meg.nem pénzbeli dolgok,hanem maga az anyai szeretet.21L

2015. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem a terhességem miatt dobtak ki otthonrol,18 evesen es 12 hetes terhesen. Nem volt sehova se mennem...barataimnal aludtam felváltva most pedig albérletbe.
2015. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Ismerősömet a drog- és alkoholproblémái miatt dobta ki az anyja (nem tudom pontosan hogyan). Azóta a 70 éves nagyapjánál él. Muternak egyszerűbb volt kirakni a fiát, mint segíteni rajta.
2015. máj. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
U5tolsó, gondolom, az ismerősöd nem kért a segítségből, hallani sem akart az elvonókúráról, gyógykezelésekről, leszokásról.
2015. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!