Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vashiány okozhat szédülést és...

Vashiány okozhat szédülést és hányingert?

Figyelt kérdés
Akiknek terhesség alatt vasat kellett szedni, szoptatás alatt is folytattátok a vasszedést?
2015. máj. 18. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat, a vashiány rontja az agy oxigénellátását is, a szédülés pedig okozhatja a hányingert.
2015. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a szédülés biztosan lehet. én nem de meg is lett a böjtje egy fél év után állandóan szédelegtem. szerintem szedd
2015. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű nálam is ez a baj, te milyen vasat szedtél?
2015. máj. 18. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Okozhatja, ajánlott szedni szoptatás alatt is ajánlott. Utána sem árt egy vérvétel. Nem engem kérdeztél, de én maltofer folt kaptam. Szerettem, mert finom az íze.
2015. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
béres vasat. ha már szédülsz,akkor jobb ha veszel és elkezded szedni
2015. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, okozhatja mindkettőt. Nálam is jelen volt mindkét tünet az első terhességemnél és most is kezdődik, pedig még csak 11 hetes vagyok.


Maltofer folt kaptam. Szoptatás alatt is szednem kellett.


Én egész életemben vérszegény voltam, terhesség alatt nem csak szédültem, el is ájultam 2szer. :( Maltofer rendbe tette.

2015. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!