Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e hányingert és enyhe...

Lehet-e hányingert és enyhe szédülést érezni már az 5. napon teherbeesés után?

Figyelt kérdés
a teherbeesés dátuma az biztos,de még közeli az idő akár egy tesztre is....csak ma olyan furcsán érem magam....
2012. nov. 19. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon korai lenne!!!
2012. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Elméletileg lehetséges,de az igazán terhes tünetek majd a teszt után egy két héttel kezdenek el jelentkezni.
2012. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet. Csak semmi köze az esetleges terhességnek.


TÜRELEM!!!!

2012. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Ez még korai.Nekem kb a 2.terhességi héten kezdődtek a tünetek.Hányás,hányinger és erős szédülés.Voltam a háziorvosnál is és a nőgyógyásznál is egyik se talált semmit a nőgyógyász ultrahangozott is tesztem negatív volt.A nőgyógyász elküldött laboros terhességi tesztre.Ami pozitív lett. 1 héttel az első vizsgálat után tudtam visszamenni a nő dokihoz aki nem látott semmit az ultrahangon.Elküldött pisilni megint ultrahang és akkor már látta.Azt mondta kb. 3 hetes terhességnek felel meg.Szóval semmi se lehetetlen. A 24.terhességi hétig tartottak a rosszullétek.
2012. nov. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is beszélhetünk terhességről,hisz a beágyazódás se történt meg...
2012. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.igen,igaz,még túl korai....a kérdésem.

peteérés biztos,hogy volt az aktus idején,hát,nem tudom....kíváncsian várom az december elsejét....

2012. nov. 19. 18:02
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Egy újabb nagyon okos kérdés....

Mégis, hogy lehetne bármilyen tüneted,amikor még a BEÁGYAZÓDÁS SEM történt meg, ergo még semmilyen szinten nem termelődik HCG hormon a szervezetben, ami lényegében a terhességi tünetekért ( pl hányinger, hányás, szédülés stb) felelőssé tehető!

Ha annyira babát szeretnél, talán nem ártana az alap mechanizmusokkal tisztában lenni!

2012. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó: hogy lehet egy ember ilyen??? te mindent tudsz? azt sem tudod ki vagyok,hány éves és h hány éve várok babára vagy esetleg van már otthon 8 gyerek.....vagy akármi is lehet velem....pl:depressziós vagy egyszerűen egy buta aki megpróbált tanácsot kérni..........nézzél már magadra!!!!!
2012. nov. 20. 12:56
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

Könyörgöm olvasd már el a kérdésed amit feltettél!

Nevetséges vagy és akár le is pontozhatsz, nem érdekel!

Ez a butaság csúcsa, és a helyedben nem háborognék, inkább csendben elvonulnék, az előző válaszomban már kifejtettem miért!

2012. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kérdezd már meg,hogy ezt hányan tudják.....?vagy ezt kötelező tudni,akkor bocsánat,még csak 20 vagyok és nem végeztem az orvosin.....elnézést akik válaszoltak,hogy nem jó a kérdésem.....de azt olvastam ennek az oldalnak az elején,hogy " AMIT MÁSHOL NEM MERTÉL....ITT MEGKÉRDEZHETED"....igy azt hiszem én jó helyen vagyok...de az nincs feltüntetve,hogy ITT LEHET MÁSOKAT BÁNTANI!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. nov. 20. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!