Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyerekes anyukák! Nektek...

Több gyerekes anyukák! Nektek milyen a menstruációtok a többedik szülés után? Ahhoz képest, hogy előtte milyen volt.

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy milyen védekezési módokat használtok (elsősorban abból a szempontból érdekel hogy emellett milyen a menses.)köszönöm!

2015. ápr. 29. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a menzesz nem változott semmit a szülések után. Maradt a niagara és a 3 napig tartó eszméletlen göcsölés. A gyerekek közt óvszerrel, spirállal védekeztünk. A spirál mellett mégtöbb volt a vérzésem, az mellett lettem terhes a harmadik gyerkőccel. Több gyereket nem tervezünk, most gyógyszert szedek, ez mellett csökkent a vérzés és a görcs mennyisége is :)
2015. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bogyót szedek.

1. szülés előtt: Iszonyú hasfájás, 7-8 napig tartó menzesz és rengeteg, de nulla fejfájás.

A 2. szülés után nagyjából nulla hasfájás, 3 napos alig-menzesz, viszont lett mellé f.a.sz.a 2 napig tartó fejfájás.

2015. ápr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

óvszert használunk


nekem jóval gyengébb, viszont előtte borzalmas depi tör rám vagy 2 napig.....

2015. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 gyerekem van, előttük nagyon sok volt, borzalmas görcsökkel és 7 napig tartott, viszont nemvolt semmi pms tünetem.

3 éve Mirena-m van, azóta minimális a mennyiség, max. 4-5 napig tart és csak enyhén érzem, viszont ami sokkal rosszabb, hogy már 1 héttel előtte tök ingerlékeny, vagyis inkább idegbeteg leszek, 2 nappal előtte meg szabályosan depressziós!

2015. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló én a 3-as vagyok,,,,,


durva de nálam is ez van :) 2 nappal előtte már olyan depis vagyok hogy a borotvát el kell rakni :D (EZ PERSZE CSAK VICC)

Pedig nekem mirénám sincs és nekem is alig alig jön vmi.....

nekem 3 gyerekem van és a 3. szülés után lett ez, a másik kettő gyerkőc után nem volt ilyen gond

2015. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szules elott enyhe gorcsok, normal verzes.

1. gyerek utan brutal gorcsok, normal erossegu, viszont hosszu (8-10) napos verzes.

2. gyerek utan nincsenek gorcsok, viszont nagyon eros verzes. 2x kerultem miatta ugyeletre, egyszer muteni kellett, utana 6 cikluson keresztul verzescsillapito gyogyszerrel tudtam atveszelni, a lakast az elso 3 napban nem nagyon tudtam igy se elhagyni :$ a verzes osszesen 6-8 napig tartott. Erosen verszegeny lettem, bonuszkent allando faradtsaggal, hajhullassal.

Azota raszantam magam a hormonos spiralra. Most minimalis verzes, inkabb csak maszatolas, zero gorcs :)

2015. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!