Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti éreztetek meg vagy álmodtat...

Ti éreztetek meg vagy álmodtatok már meg pl. valami veszélyt a gyereketekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem hiszek nagyon az ilyenekben, de a ma történteknek teljesen a hatása alatt vagyok. Tejallergiás a babám, és éjjel azt álmodtam, hogy csinálom neki épp a tápszerét, és más színű adagolókanál van a tápszerében, a szokásos rózsaszín helyett fehér. Reggel ébredéskor furcsálltam is, hogy milyen egy hülye álom...

Aztán mentem csinálni a tápszerét, felbontottam egy új dobozzal, és mit ad Isten TÉNYLEG más színű volt az adagolókanál, jót nevettem magamban, de megcsináltam a tápszert, ő megette.

Később jutott eszembe, hogy csak meg kellene néznem a dobozt, hátha oka van, hogy más színű a kanál, és akkor vettem észre, hogy nem jó típusú tápszert adtak véletlenül a gyógyszertárban. Teljesen ugyan olyan a doboz, minimális eltéréssel, de nem tejfehérje allergiás babáknak való a tápszer, tehát nagy probléma is lehetett volna belőle, ha nem veszem észre és folyamatosan azt adom neki.

Annyira hatása alatt vagyok, hogy ilyen "üzenet" volt az álmomban...

Történt veletek hasonló?


2015. máj. 20. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszer azt álmodtam, hogy 2 utcányira tőlünk a nagyobb fiamat (8éves) elütötte egy autó majd elhajtott. Szerencsére nem történt ilyen, de görcsbe rándul a gyomrom ha arra járunk. Remélem sose történik ilyen.
2015. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!