Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti nyitottatok a gyerkőcnek...

Ti nyitottatok a gyerkőcnek startszámlát? Nyitás óta mennyin áll a számla?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Nem bízok az államban.
2015. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
nem mert a Funda jóval többet ad, nem is értem mi a jó a start számlában, alig van rajta haszon.
2015. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Igen, nyitottunk. Most fejből pontosan nem tudom mennyi van rajta, de nem is hiszem, hogy az neked érdekes, hogy a mi gyerekünk számlája hogy áll. Mi évi 60 eFt-ot szoktunk rá befizetni.
2015. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem nyitottunk ( első kommentelővel értünk egyett) mi havi 40et teszünk félre.
2015. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Start számla a kezdő ajándék pénzzel megvan, de mi nem rakunk rá. Túl közel van az állambácsi kezéhez és nem szívesen kötelezem el a pénzem ilyen hosszú időtávra. Túl sok mindent láttam az utóbbi években a pénzügyi szektorban. Quaestor pénzt nem lehet elvenni, mert azt az emberek egyszerre megérzik, lázadnak, de egy olyan megtakarítást, ami csak évek múlva érik be, könnyebben benyelik.
2015. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

hiába vagyok lepontozva, a hozama nevetséges

a kezdő ajándék meg csak mézesmadzag


pénzügyben dolgozom amúgy..

2015. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Mi sem biztunk az államban. Ahogy a nyugdijszámlákhoz is hozzányúltak, úgy akár ehhez is.
2015. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Két gyerekünk született(2008,2012),egyiknek se nyitottuk meg.Bizalmatlanok vagyunk.Mi tizenévig spórolunk,aztán az állam-esetleg-ráteszi a kezét?!Másként gondoskodunk Róluk.
2015. máj. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mi nyitotunk hogy mennyi van rajta nem tudom pontosan ,kötvényekben állam papirokban van a pénz fektetve ,igy ahoz az állam nem tud nyulni hisz maga az állam szavatolja és a qvestornál jóval többen tartanak államkötvényt az állam kincstárnál.
2015. máj. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Megvan nekik, de nem teszünk rá. 18 év múlva ki tudja hogy áll az infláció.

Mi aranyba fektetjük, az meg szépen elporosodik, de értékállóbb.

2015. máj. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!