Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Augusztus végén vagy szeptembe...

Augusztus végén vagy szeptember elején szülők, de nem tudom hogy hogy mibe hozam haza a kislányom ha nagyon meleg lesz tudnátok tanácsot. Tippet adni köszönöm?!

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
az újszülöttet melegben is fel kell öltöztetni, mert még egy darabig nem lesz önálló hőháztartása. Body, rugdalózó, pulcsi, esetleg egy vékony takaró. Ha fúj a szél akkor mindenképpen sapka, hogy a fülét védd.
2015. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fejere mindenkeppen kell valami szerintem egy ujszulottnek. Ha meleg van, akkor azert, ha hideg, akkor meg azert. Tobbfele opciot vigyel a korhazba, ugysem tudhatjuk elore, hogy milyen ido lesz, majd aznap fog eldolni, hogy miben viszitek haza.
2015. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet 10 fok is, meg 35 is...
2015. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi 30 fokba hoztuk haza aug. elejen. rovidujju body, hosszu rugi, vekony sapi kerult ra, es egy vekony pled.
2015. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azt tanacsoltak hiaba a nagy meleg rogton ne adjak ra rovidujjut v ujjatlant. Ja es zokni! Talpacskajuk elejen hideg. Talan ruha pelenkaval betakarni akkor lehet vmi rovidebb alatta.
2017. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!