Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Október végén szülök. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Október végén szülök. A férjem elmenne egy barátjával külföldre 3-4 napra szeptember végén. Szerintem nyugodtan mehet, de vannak, akik hüledezenek amiatt, mert "elengedem". Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A barátja fizeti az utat és a szállást is a férjemnek is, mert olyan cégnél dolgozik, ahol utazáshoz és szálláshoz felhasználható pontokat is tud gyűjteni. Nekem ez ellen semmi kifogásom, de van, aki őrültnek tart, amiért "elengedem". Egyébként is azt mondják, hogy milyen dolog elmennie bárhova is nélkülem, főleg, hogy terhesen hagy itthon. Én azt gondolom, hogy nem mindenórás leszek akkor és ha az utazást és a szállást is állják neki, akkor miért hagyná ki ezt a lehetőséget. Ti mit gondoltok?
2014. júl. 20. 21:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Jol teszed, hogy elengeded.
2014. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
jahj bírom ezeket a hüledező embereket.. wazz terhes vagy, nem halálos beteg aki bármelyik órában feldobja a talpát...
2014. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

már az hülyén hangzik, hogy "elengeded" hisz nem örökbe fogadtad, hanem hozzámentél:)

persze, hogy menjen

2014. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%

Ha mégis előbb szülnél, akkor hívsz taxit/mentőt, és bemész szülni. Őt közben fel tudod hívni, hogy megindult a szülés.


Basszus, páran akkora ügyet csinálnak ebből.

2014. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
Sose értettem ezt a fogalomképzést párkapcsolatokban, hogy "elengedem"/"nem engedem el". Nem a gyámja vagy a férjednek, hanem a házastársa.
2014. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Pont azért írtam macskakörömbe, hogy "elengedem", mert én is úgy gondolom, hogy nem a tulajdonom a férjem, mindig megbeszéljük, hogy ha menni szeretne valamelyikünk valahova, de nem engedélykérés miatt, hanem, hogy mit gondol a másik. Az elengedem kifejezést pont azok mondták, akik szerint nem vagyok normális. Isamerek olyan párt, akik soha sehova nem mennek egymás nélkül. A feleség még a munkahelyi kolléganőit is visszautasítja, ha munka utáni kávéra hívják, mert szerinte nem illik a férje nélkül BULIZNIA! Mi meg a férjemmel együtt is kimozdulunk, de külön is. Én is eljárok a barátnőimmal sütizni, a férjemnek meg külföldön dolgozik alegjobb barátja és soha semmi bajom nem volt azzal, hpgy amikor havonta-kéthavonta hazajön a barátja, akkor a férjem hajnalig is kimaradjon. Van, hogy ilyenkor bulikba is elmennek, de meg se fordul a fejemben, hogy a férjem megcsalna. Eddig is voltak, akik ezért őrültnek tartottak, de most, hogy a férjem először menne pár napra nélkülem külföldre, most szó szerint mondták, hogy nem vagyok normális. Nem hinném, hogy én lennék túl megengedő, de vannak, akik szerint elkanászodosik majd így a férjem.
2014. júl. 20. 21:52
 7/29 anonim ***** válasza:
56%
Az én férjem akkor sem ment volna el a 8. hónapban, ha én küldöm el. De mindenki mással él együtt. Nektek így jó. Nekünk meg így.
2014. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
A férjem úgysem jöhet be a szülésre, szóval, ha netán egy hónappal előbb megindulna a szülés, akkor is csak annyit tudna tenni a férjem, hogy bevisz a kórházba, de ott lenni úgysem tudna velem.
2014. júl. 20. 21:59
 9/29 anonim ***** válasza:
60%

" most szó szerint mondták, hogy nem vagyok normális."


Tényleg nem vagy normális,

ha az észt osztó vadidegeneknek akarsz megfelelni!!!

2014. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem épp itt az ideje, hogy megtanuld nagy ívben leszarni, mit gondolnak mások. Ez feltétlenül szükséges ugyanis ahhoz, hogy ép ésszel éld le a hátralévő életed. Amikor majd meglesz a gyerek, abba fognak beleokoskodni folyamatosan. Ki kell zárnod ezeket, a saját nyugalmad érdekében.
2014. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!