Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember 4-én szülök program...

Szeptember 4-én szülök programozott császárral, valaki még akkor?

Figyelt kérdés
Már elég nehezen bírom, házimunka közben majdnem folyamatosan keményedik a hasam, lent szúr, feszül, próbálok sokat pihenni, de ez a néhány hét ami még hátra van, hosszabbnak tűnik, mint az elmúlt 8 hónap.
2012. aug. 8. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

igaz én csak márciusra vagyok kiírva, nem is császárra...

miért kell császározni Téged? (első babás vagyok, érdekel, hogy miért lehet valaki programozott császáros)

2012. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na én is aznapra vagyok kiírva, csak nem császárra, hanem az a terminus.


27 nap :-)


Én még pörgök, nekem is folyamatos a keményedés, ha lehajolok, vagy sokat fekszem. Mekkora a babuci? Fiú vagy lány?

2012. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az elöző babám császáros volt harántfekvése miatt4060 gr és 59 cm, ez a baba is elég nagy múlt héten már 3100 gr-ra saccolták, és fixen befészkelte magát törökülésbe farosan, az elöző császáros hegem pedig nagyon meg van vékonyodva az orvosom nem szeretne kockáztatni, hogy szülés közben szétrepedjen. Már énis számolom vissza a napokat, ma kezdtem mosni a babarucikat, készítem a kórházi csomagot stb... Gyerekszoba készen van, nekem a 2. kisfiam fog születni :-)))) már nagyon várjuk !!!
2012. aug. 8. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Hű, tényleg jó nagy kisfiú!! Azért legalább nem kell aggódnod a szülés miatt :-) vagy a császár is nagyon megvisel?


Nekünk még csak 2500 gr-os, mert egy héttel később fogant, mégsem változtatnak a terminuson. De nagyon boldog vagyok, az első kisfiam!


Sokat mozog a Picur? Nem csodálom a fáradtságod egy másik örökmozgó mellett :-)


Én is megvettem már mindent, amit szerintem kellett, majd csomagolok én is lassan, eddig nem volt kedvem (mondjuk most sincs :-) ).

Mosni kell még pár ruhát és pelenkát és csinosítgatni a szobát, de jól állunk!

2012. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elöző császárnál már a 4. napon hazamehettünk, szerencsére nem volt semmi gond. Te hol fogsz szülni? Én az Istvánba.
2012. aug. 8. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Az szuper, hasonlót kívánok!


Én az I.es klinikán. Meglátjuk, a szüléstől nem tartok, ami utána lesz, annál inkább!

Mekkora a nagyobbik fiad?

2012. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!