Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen vállaltatok, vagy...

Hány évesen vállaltatok, vagy szeretnétek gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Én 28 leszek hamarosan,jó fél éve együtt élünk a párommal,de egyelőre még nem érzem magam felkészültnek az anyaságra.Néha azt érzem h még nem éltem ki magam és nem akarom magam lekötni egy gyerekkel.Persze néha elgondolkozom rajta milyen lenne meg biztos nagyon szeretném ha már meglenne,mert amúgy meg gondoskodó típus vagyok,de vhogy meg még mégse...Persze az is lehet h közrejátszik,h a kapcsolatomban sincs minden rendben. De talán a mai világban még nem vagyok elkésve senniről,remélem egyszer megjön az az érés,amikor azt érzem h mindennél jobban vágyom egy babára.
2015. máj. 27. 17:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%

29 voltam az elsőnél, 3 éves, rendben levő kapcsolatban.

31 leszek a 2.nál, és akarunk még.

2015. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 sandrachnologic ***** válasza:
78%

19 voltam az elsonel, akkor 3 eve mar egyutt voltunk a parommal es egy eve egyutt is éltünk.

Most 23 vagyok a masodiknal, iden lesz a het eves évfordulónk 😊

Majd meg szeretnénk harmadikat.

2015. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
66%
25, 28 és 33 évesen szültem.
2015. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%
Majdnem 33 éves voltam amikor szültem. 10 éve voltunk már együtt. Most 5 éves a kislányunk és stabilnak mondanám a kapcsolatunkat, kisebb nagyobb vitákkal persze 😊.
2015. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
32%
Én 16 évesen szültem először.
2015. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%

Az első baba úton van, nem igazán volt tervezett, igazából csak 1-2 év múlva akartunk. Egyenlőre többet nem tervezünk, én mindig is csak 1-et akartam.

24N

2015. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
63%
25 evesen. 1.5 eve voltunk hazasok. Elotte 4.5 evig eltunk egyutt. Most 30 vagyok es varjuk a 3.babat 😊
2015. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan erősebb lesz nálad is a vágy, ha megtalálod azt az embert, akivel minden klappol.


Abba azonban nem árt belegondolni, hogy most egy olyan kapcsolatban vagy, amiben nem vállalnál gyereket - ez valószínűleg nem fog változni. Idő, mire ez a kapcsolat lecseng, és jön valaki, aki tényleg megfelelő. Mire oda jutsz, lehet, hogy késő lesz. Bő lére eresztettem, bocs, a lényeg, hogy ha a kapcsoaltod nincs rendben, akkor annyira nem vagy időben.

2015. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%
Majdnem 31 éves voltam, amikor a fiunk született. Akkor voltunk majdnem 2 éves házasok.
2015. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
54%
36 éves vagyok és van egy 3 hónapos gyönyörű kislányom. Néha elgondolkodom, hogy nem vagyok-e kicsit "öregecske" anyuka, de végülis nem bánom, hogy későn szültem. Rengeteg türelmem van a picihez és nincs az a nem éltem ki magam érzés. Tervben van még egy manócska is. :)
2015. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!