Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hány év ismeretség és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány év ismeretség és együttélés után vállaltatok babát? Majdnem 2 év ismeretség és 1 év együttélés után fiatalon (22-24 évesen) szerintetek korai vagy nem korai babát vállalni? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 23:06
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ezt mindenki maga érzi és embere válogatja, csak érdekelnek a vélemények és saját tapasztalatok. :)
2014. febr. 23. 23:08
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Én nem vállanék az biztos. Van biztos állás, végzettség, egzisztencia? Ez csak az egyik része, de szerintem túl fiatalok is vagytok. Felesleges sietni a gyerek dologgal, de persze ti tudjátok.
2014. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

szerintem mind1 a kapcsolat érettsége, ennyi idősen nem kell még kapkodni a gyerekvállalással.

kicsit legyetek együtt kettesben is, utazgassatok, spóroljatok, építsetek karriert, mert utána már jóval macerásabb.

mi már 5 éve együtt vagyunk, a kezdetektől együtt élünk, mégsem tervezünk egyelőre gyereket. saját lakás, saját autó megvan, már csak az kell hogy mindketten érettnek érezzük magunkat hozzá :)

2014. febr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Igen, mindketten dolgozunk és próbáljuk megteremteni magunknak az egzisztenciát.
2014. febr. 23. 23:15
 5/24 anonim ***** válasza:
59%

Mi most 8 èves vagyunk egyûtt,ès 14hós a pici.De 3èvet kellett rà vàrnunk.

Nem vagy hozzà fiatal.Nem az idö szàmít,hanem az èrettsèg,ès a kapcsolat milyensège.

ÈN mondjuk 22èvesen mèg nem akartam,de most màr bànom,mert ha tudtam volna,hogy milyen ès hogy az èletem èrtelmèt jelenti,jóval elöbb akartam volna. :)

2014. febr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is 3-as. :)
2014. febr. 23. 23:16
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Ha mindketten vágytok rá, van fix megélhetésetek lakásotok sztem nem korai :)
2014. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várok még egyéb véleményeket.
2014. febr. 23. 23:18
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Mi 5év után vállaltunk babát,(én 23évesen lettem várandós,a párom akkor 26 volt)de hamarabb szerettünk volna,de nem jött össze,azt mondták nem is lehet gyerekem...

Aztán végre sikerült,most lesz 4éves,10éve vagyunk együtt.

Ezt ti érzitek mennyire vagytok felkészülve rá,anyagilag is,meg persze ha mind a ketten akarjátok!

Ez sose kortól függ!Lehet valaki 20évesen nagyon jó anya,de lehet 30-40évesen olyan,hogy fogalma nincs róla mi az az anyaság....ezt belül kell érezni,megérni rá!

2014. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Korai, másrészt nem a páromnak hanem a férjemnek szeretnék szülni. Mennyi a keresetek, mennyire akarja a másik fél, mennyit tudtok félretenni, szülőkkel éltek, ezek mondjuk sokkal lényegesebbek mint a kor.
2014. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!