Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megkertem a gyerekemet hogy...

Megkertem a gyerekemet hogy vigyazzon valamire de elrontotta. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Rendszeresen elszakitotta a puzzle-nak a dobozat, tegnap kapott ujat, s kulon megkertem, hogy vigyazzon ra. Ma mar elszakitotta. Kicsit kiakadtam, es rakattantam, hogy ennyit sem lehet rabizni... Holnap ha osszeragasztom azzal jot teszek, vagy dobjam ki inkabb, hogy ne higgye, hogy minden visszacsinalhato amit elront? Ti mit tesztek mikor elront valamit? (olyan felelotlenek a mai gyerekek... nekem vannak batyamtol megmaradt jatekok(dobozok is) amik 30× evesek es semmi bajuk... nekik meg nem tart semmi egy hetnel tovabb... hogyan neveljem felelossegre?) Negy es fel eves amugy...

2015. máj. 27. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ragassza meg ő.
2015. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

A mai játékok meg a nagy része vacak, egyszer használatos.

Direkt szakította szét?

Vegyél neki Legot, az bírja a strapát.

2015. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
O amolyan... -nem tudja az agya mit csinal a keze- tipusu gyerek... almodozasa nagy kozepette szakitotta szet... Nem is a dobozrol van szo... magarol a nemtorodomsegerol... felek, hogy soha semmi nem fogja erdekelni...
2015. máj. 27. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:

ragasszátok meg együtt utána tedd fel a szekrény tetejére. mivel nem tud rá vigyázni, nem játszhat vele a felügyeleted nélkül.szerintem ennyi elég, 4 éves, ráadásul egy papírdobozról van szó, engem mondjuk ez pont nem érdekelne :)

én is vigyáztam a játékaimra, 30x éve megvannak, de speciel a kirakók mind szatyorban vannak mert elszakadt a dobozuk, a társasok is ragasztózva van. engem se büntettek meg ezért, én se tenném a gyerekemmel

2015. máj. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy. Én PET palackokból csináltam nekik tárolót. Sokkal strapabíróbb, és díszítéssel nagyon jól néznek ki. Ráadásul nevetségesen könnyű megcsinálni!
2015. máj. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja a régi szép időkre mindenki úgy emlékszik, hogy bezzeg akkor mennyivel jól neveltebbek és szófogadóbbak voltak a gyerekek! Biztos te is hallottál ilyen szöveget a szüleidtől / nagyszüleidtől. Az idő mindent megszépít! :)


Mutasd meg neki a technikáját, hogyan kell szétszedni a puzzle darabokat anélkül, hogy elszakadnának. És igen, javítsa meg ő és ne negyél másikat, de ne is dobd ki ezt.

2015. máj. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mentootlet.blogspot.com/2014/10/pet-palackbol-cipzaras-tarolodoboz.html?m=1

Na, ilyet csinálok, csak az egyik felét nagyobbra vágom. Ha tönkremegy se sajnálja az ember, hiszen 10perc újat csinálni, a cipzárt meg ki lehet menteni belőle :)

2015. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!