Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Azokhoz szól a kérdésem, akik tényleg sokat híztak terhesség alatt (20 kg vagy több). Hogy, milyen módszerrel fogytatok le utána?

Figyelt kérdés
2015. máj. 28. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 27 kg-t híztam. 43 kg-val estem teherbe, 70 kg-san szültem. Szülés után 62 kg voltam és szépen pár hónap alatt visszafogytam 52 kg-ra. Tovább már, de nem is akartam. Én nem csináltam semmi extrát, nem is túl sokat szoptattam sajnos. Azt sem mondanám, hogy egészségesen etkeztem (pl nem egyszer előfordult, hogy éjjel nutellát ettem, amikor a fiunk nem aludt, illetve minden nap ettem egy szelet süteményt). Szerintem ez nagyrészt genetika kérdése, sosem voltam hízékony. Az egyetlen, ami talán pozitívum, hogy sokat mozogtam, napi 10 km-t biztos sétáltam, és heti többször tornáztam is, de nem túl kemény tornát.
2015. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22kgt híztam, pedig 22. héten még egy dkg srm volt rajtam. A kórházból +20kg val jöttem ki, tehát csak 2 kgval kevesebbel. Szoptatás alatt pedig még 20 jött rám, tehát összesen 40. Akkor azt mondtam elég, átálltam egészséges étrendre és fogytam 49 kgt.
2015. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szinten 22 kgt hiztam, 12 kg.volt rajtam mikor hazajottem. a 6. hetig zabaltam, de a nem.alvasnak sok.viz ivasnak koszonhetoen lement 3 kg...aztan elkezdtem tornazni, minden masnap. eloszor csak 5 percet (csaszar) aztan hetrol hetre par percet noveltem (haspres, helyben futas, ugralokotel, fenek gyakorlatok) most 10 hos a babam es most fel oras a torna (minden masnap) most mar csak 1 kg van rajtam...fogyozni en nem mertem a tej miatt meg nem is erossegem :) inkabb a torna meg az utobbi par hetben a kerti munka...ja es napi min. 1,5 orat setalok a babaval. ezt minden nap :)
2015. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30 kg-ot híztam kereken, nem csináltam semmit igazából hogy lemenjen. Még 7-8 van rajtam, de lassan 16 hónapja szültem.
2015. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!