Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz anya vagyok ha néha...

Rossz anya vagyok ha néha ütöm a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Ti is rászoktok csapni ha nem normális?
2015. jún. 3. 11:06
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
50%

Aztán 10 év múlva meg csodálkozol, ha a gyerek átveszi a stílusodat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

Amilyen példát mutatsz problémamegoldásra, azt fogja csinálni a gyerek is, és egy szót se szólhatsz, hisz te tanítottad neki.

2015. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
10%

Nahát, itt mindenki szuper, mintaanyuka, de érdekes.... :))


Én van amikor megütöm a gyerekem, most 2,5 éves.

2015. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
65%
gratulálok. 2 és fél évest. nem mínősítem inkább
2015. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
84%
Nem szuper anya, aki nem üt, csak nem süllyed egy primitív szint alá. 2.5 évest ütni nem nevelés, hanem brutalitás. Hogy bírsz tükörbe nézni???
2015. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
91%
Van egy 4 és egy 2 éves gyerekem. Nem angyalok, sőt! Sokszor csinálnak olyat, ami miatt elszaka a cérna, de soha nem ütöttem még meg őket, sehogy! Tiniként láttam a szomszédomat, ahogy a szemem láttára akkorákat sózótt a kicsi lányaira, hogy még nézni is rossz volt... akkor eldöntöttem, hogy én soha. Meg lehet oldai másként is. Az erőszak nem megoldás! Jaaslom mindenkinek, aki ütötte meg a gyerekét, hogy vegye fel videóra, és nézegesse...
2015. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
92%

Mikor lesz már evidens, hogy nem ütünk meg egy gyereket? Nincs olyan rossz dolog, amiért ütést érdemel. Kérdező, szerinted van? Ha igen, akkor te örülnél, ha egy másik ember csak odacsapna neked, ha olyat teszel, mondasz, ami neki nem tetszik? Mondjuk otthon felejtetted a bérletedet, az ellenőr meg nem pénzbüntetést adna, hanem visszkézből nyakonvágna. Gondolom, ekkor már követelnéd az igazságot, meg h miért nem magyarázta el, miért nem adott másféle büntetést.


Vagy a férjed megütne, mert nem értetek egyet abban, h hová menjetek el hétvégére.


Hányok az ilyen buta, primitív emberektől.


Hiába ajánlgattok neki könyveket, nem szokott olvasni, látszik az írásán, a szóhasználatán. :/

2015. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Anyukád a primitív.
2015. jún. 3. 16:16
 28/41 anonim ***** válasza:
95%

Anyukád a primitív"


Nem az, tud beszélgetni, és sosem ütött meg. Pedig ikreket nevelt fel. Önkritikát kellene gyakorolnod!

2015. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

En sajnos a minap "megvertem" a 3 evesem. Motorral elore a parkbol ki az utra, ha nem jon szembe egy neni ma mar nincs gyerekem. Nem volt a legjobb megoldas de az en tesom sajnos igy halt meg,nagyon megijjedtem es nagyon duhos is lettem. Igaz azota nem rohan ki, (megerte emiatt) de ezt felelembol teszi azota mindig mutatja a popsijat h anya volt. Szoval ez nem megoldas, nem tennem megegyszer. Egyebkent 2 x csaptam a popojara...


De amugy 3 ev alatt ez volt az elso es nagyon bizom magamba hogy nem is lesz tobb...

2015. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha jól értem a soraidból, nekem annyira evidens, hogy helyes dolog megütni a gyerekedet olyan dolgokért, amiket kicsit több energia befektetésével másképp is meg lehetne oldani, hogy eleve ellenséges vagy azokkal, akik ezt elutasítják. Nem is értem, miért írtad ki a kérdést, azt remélted, hogy vállon fogunk veregetni?


és akár tetszik a kifejezés,a kár nem, minden fegyelmezési eszköz közül a verés a legprimitívebb, 0 IQ kell hozzá. Nem az a primitív, akivel előfordul, de tudja, hogy hiba volt, hanem az, aki alapos átgondolás után is ezt tartja jó megoldásnak.

2015. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!