Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiken maradt felesle...

Anyukák, akiken maradt felesleg, ti fogtok menni strandra?

Figyelt kérdés
Nem néhány kilóra gondolok természetesen, hanem 20-30 kilóra. Rajtam 25 kiló felesleg van (3 gyerek), én nem mernék strandra menni. Ezért inkább állatkertbe megyünk.
2015. jún. 5. 14:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Előtte is volt rajtam felesleg, akkor sem érdekelt mások véleménye, úgyhogy igen, mennék. Persze nem fogok, mert egy 2-3 hónapos babával minek. De mindegy.
2015. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem fosztanám meg a gyerekeimet (főleg a nagyokat) ettől az élménytől.
2015. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen fogunk menni. Gyereket nem akarom az élménytől megfosztani. Igaz ebben az évben még nem fürdök mert most szülöm majd a másodikat de jövőre fogok. Amúgy sem érdekelmás véleménye, ahogy tudom leadom a kilókat de nem fogok itthon ülni vagy vmi élménytől megfosztani a gyereket mert vkinek nem tetszik h nem vagyok vékony. Nekem is sok minden nem tetszik mégis látom az utcán.
2015. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Hány kiló meg milyen magas vagy? Kapaszkodj meg, én boldogabb voltam a plusz 20 kilómmal, ami a második és harmadik gyerek között volt rajtam. Most vékonyabb vagyok, mint az első gyerek előtt, és nem érzem magam jobban a bőrömben, úgy érzem elfúj a szél. Azért a strandot nem hagynám ki, hiszen ez már rég nem rólunk szól, hanem az a gyerekek élményeiről. A kutyát nem fogja érdekelni, hogy hogy nézel ki, hidd el.
2015. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

156/80 :(


Régen 47 kiló voltam, akkor vékony voltam.

2015. jún. 5. 14:59
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Három gyerek után plusz 20 kiló van rajtam. És eszembe sem jut ezért nem menni strandra! Minden nyáron mentem egy-két alkalommal a gyerekekkel, ők is, én is szeretik a strandolást. A többi anyuka/nő sem tökéletes testtel strandol!
2015. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Tudom csak nekem a hasam nagyon durva.
2015. jún. 5. 15:30
 8/24 A kérdező kommentje:

De hogy lássátok milyen gáz ittvan pár friss kép :/


[link]


[link]

[link]

2015. jún. 5. 15:37
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy zavar. Hasonló paraméterekkel indultam, bár terhesség alatt nem híztam. Terhességi cukrom lett, így a 160 g-os Ch diétát kellett tartanom. Igenám, de szülés után már össze-vissza ettem. Rajtam csak 5 kg körül van, de tudom, hogy alacsony emberen mennyire látványos.

Ráadásul sok izomtömeget is vesztettem, úgyhogy plöttyedtebb is vagyok.

Egy éve szültem, pont felszívtam magam, hogy na, személyi edző, edzőterem és szanaszét gyúrom magam - mire kiderült, hogy szétnyílt a terhesség alatt a hasizmom, enyhe sérvem is lett. Két hét múlva műtenek, aztán 3 hónapig edzőteremnek a közelébe se mehetek.


A képek alapján neked is szétnyílt a hasizmod. Érdemes lenne sebésszel megnézetni, mert sérvveszélyes is lehet, meg esztétikailag se szép.

Fogyáshoz pedig nagyon tudom ajánlani a fent említett 160 g-os Ch diétát. DE! Csakis dietetikussal alaposan átrágva, egyébként könnyű rosszul csinálni, úgy meg nem ér semmit.

2015. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Vagyel tankinit, vagy egybereszest ami alakformal. Vagy egy,strandruhat, amit csak akkor veszel le ha a vizbe mesz veluk. Mi is megyunk, en se szivesen (plusz 20 kg..), de van tankinim, meg veszek egy hosszu, lenge felsot a strandra.
2015. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!