Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nemtörődik a fiával. Mintha...

Nemtörődik a fiával. Mintha felesleg lenne neki!? Más apuka is ilyen . Vagy volt ilyen?!

Figyelt kérdés

Heti 3 napot az irodában dolgozik,2 pedig itthon ..ekkkor az iratokat rendezi,faxol,levelet ír

Ilyenkor sok szünetet tart nem siet

Azonban ..a szabadnapjain SEM törődik a fiával,aki most 15 hós

Gondolok itt arra hogy m

1-miközben mi a földön játszunk a kanapé előtt,ő a kanapén fekszik és a telón netezik

2- mig nkm dolgom van,és rábízom a gyerkőcöt,odaveszi a kanapéra,bekapcsolja a duck tv-t,ami a fiamat nagyon leköti..órákig tudná nézni ha hagynánk..szóval eközben is telózik..vagy beszundít

3- Van hogy a gyerkőc menne le az udvarra ,húzza a kezét.mutatja az ajtót,erre szól nekem hogy menjek ki a gyerekkel

4- Vagy volt hogy betegen feküdtem ,a gyerek éhes volt és megnem mozdult volna

Kezdek nagyon kilenni

Egyrészt mert nemsegít,másrészt meg hogy nem foglalkozik a fiával

Az a lényeg neki hogy ülljön nyugton,ne hisztizzen,nyűgösködjön

Már szóvátettem ezt,azt mondta fáradt..és én azért vagyok itthon hogy megoldjak mindent

Most már lassan egy hete szabin van..és a plafonon vagyok

Azt hittem hogy majd milyen jó lesz,tudok sütni főzni nyugton...de neeeem...mivel nemfigyel a gyerekre ..a gyerek jön oda nyöszörögve hozzám.húzza a nadrágom..

Nálatok volt ilyen ? Vagy van ..?


2013. dec. 25. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt elmondtad már neki?
2013. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen...mondtam neki..ahogy a leírásban is írtam...

Vagy nemmondott rá semmit,vagy annyit hogy ez az én dolgom..ő fáradt...oldjam meg

2013. dec. 25. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem ennyire ilyen a férjem.Ő azért foglalkozik a gyerekkel, meg a háztartásban is segít ha úgy van.De ezért van olyan szitu hogy őt hívja a gyerek, és lekoptatja.


De ha ilyen lenne mint a te férjed, hát nagyon gyorsan megnevelném.Egyszerűen rá nem csinálnék meg semmit.Nem szedném ki neki az ételt, nem csinálnám meg neki a szendvicset, vagy rántottát.Az ő cuccait kifelejteném a mosásból.Majd ha szóvá tenné akkor közölném vele hogy mivel ő nem foglalkozik a gyerekkel, így a nap 24 órájában neked kell vele foglalkoznod, és emiatt az dolgaira se időd, se energiád nincs.

2013. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!