Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szines ruhakbol mivel veszitek...

Szines ruhakbol mivel veszitek ki a porkolt, cseresznye, fu es egyeb foltpkat?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 20:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A pörköltet viszedi a folttisztító (Arial professional van nekem). A cseresznyét és a füvet még nem sikerült kiszednem sem mosószappannal, sem Dr. Back's tisztítókkal, sem semmi egyébbel. Meg kéne keresni a reklámban szereplő emberkéket, hogy tessék itt van ezt szedd ki babám!! :)
2015. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Akinek minden kijött eddig: a vízfestékkel mihez kezdesz? Nem tudom rögtön beáztatni, hisz oviban is van az a gyerek, nemcsak velem!
2015. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem vagy a mosószóda válik be (a mosószerek alapanyaga is!), vagy a Lidl-ben kapható W5 márkájú fújós folttisztító.

Durva foltokat áztatni szoktam mosószódás vízben.

2015. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nálunk eddig a vízfesték is kijött a mosószappannal, egyedül filctoll volt olyan, ami nem jött ki. Bár az oviban nálunk ritkán festékezik össze magukat, leginkább az udvaron koszolódnak :D

A téli szezonban volt párszor festékes folt, de kijött, nem tudom, milyen festéket használnak, kis edényekbe raknak ki nekik.

2015. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nekünk más fajta vízfestékünk van :)

Még egy rejtvény: sárfolt??

2015. jún. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A sár simán kijön mosószappannal. Bemész dm-be és veszel saját márkás mosószappant, az vált be legjobban :)
2015. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egy utolsó tipp:

olajfolt.

Nálunk főleg apa dzsuvázza magát össze olajjal, de sajnos jutott már a négy éves lányomra is. (motort szereltek)

Ultradermet kevertem össze mosogatószerrel, és az így kapott masszát a bevizezett foltra kentem. Kicsit megdörgöltem, hagytam egy fél órát állni aztán ment a mosásba.

Gyönyörűen kijött.

2015. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Epeszappannal (müllerben pár 100 Ft,bioboltban drágább) még a tollat,füvet is kiszedi...
2015. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Pörkölt folt múltkor úgy jött ki hogy Vanish szappannal jól brdörzsölte egyből a bekoszolódás után, kimostam, megszárítottam. Ott volt még mindig kicsit a folt ezért még 1x ugyanezt megcsináltam és eltűnt.világosszürke naciról..
2015. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!