Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan szerethetném meg...

Hogyan szerethetném meg (legalább valamennyire) a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Kérlek, hogy ne támadjatok, nem tehetek róla, de nem szeretem őket. Ez nekem is rossz, mindenki ájuldozik, hogy de cuki baba, én meg rosszul vagyok, mert folyik a nyála, stb.

Mit lehet ezzel kezdeni? Ugye nem maradok így?

Alapvetően szeretnék egyszer gyereket (amíg így látom, biztosan nem), de másét nem bírom elviselni.



2015. jún. 10. 20:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Én sem bírom más gyerekét, még a saját tesóm gyerekét sem. Csak a saját két gyerekemet. Ez egészen más, elmondhatatlan. Nem vártam változást, tudtam, hogy én más gyerekét sosem fogom imádni. Nem is vártam a csodára. Mióta saját gyerekeim lettek, másképp látom. Úgy érzem, hogy ők a legcsodálatosabb gyerekek a világon. Szó szerint imádom mindenüket, a folyó nyálukat, a lábszagos zoknikat, a hangjukat, mindent :)))
2015. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Akkor nem reménytelen ez az egész? Akkor sem ha pl. attól is undorodom, amikor pelenkázásról beszélnek körülöttem?
2015. jún. 10. 20:15
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Egy pszichológus nem árt, hogy átbeszéld a gondolataid valakivel. De szerintem teljesen másképp állsz majd a sajátjaidhoz. Ettől függetlenül a gondolatot jobb, ha szokod, mert lesz ott minden, kaki, pisi, nyál, könny, és minden féle más :)
2015. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

"attól is undorodom, amikor pelenkázásról beszélnek körülöttem?"

Hát ha egy olyan ember előtt beszélik ki, akinek nincs gyereke, naná, hogy undorodik. Ebben semmi meglepő nincs.

Nehogy azt hidd, hogy mi mosolyogva cserélgetjük a szaros pelusokat. Néha azért feljön az ember gyomra...

Én sem voltam odáig a gyerekekért, de a sajátjaimat imádom, meg azóta "toleránsabb" vagyok a többi babával is. (Nem zavar, ha folyik a nyála, csak ne rám folyjon.:))

2015. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%

Én se szerettem sohasem a gyerekeket.

És most, hogy a sajátom is belépett a dackorszakba, egyre többször érzek gyűlöletet iránta, kikészít idegileg :((((((

2015. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Azért valahol megnyugtatóak ezek a válaszok, köszönöm. Kivéve az utolsót... :(

Szívesen fogadok még válaszokat, ha van valakinek hasonló "tapasztalata", vagy tanácsa.

2015. jún. 10. 20:34
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Finnyás vagyok és extra érzékeny a szaglásom (pályatévesztett drogkereső kutya vagyok).

Az első hónapokban műtős maszkban pelenkáztam. Aztán elhagytam. Most már egy éves, nagyjából azt eszi, amit mi, így a végtermék is a felnőttéhez hasonló szagú. Most már maszk nélkül is megy.


Amúgy jómagam is úgy voltam a gyerekekkel, ahogy te. Sajátnál nem zavarnak ezek a dolgok. Igen, ilyenkor még a puszi is tátott szájjal, bő nyállal megy, max letörlöm, ha nagyon csurog.

Az meg teljesen normális, ha büdös testnedvtől (széklet, hányás) undorodik az ember. Ha ilyen van, azt kötelességtudatból megcsinálod, de mellette rengeteg olyan pozitív dolog lesz, amiért ez is megéri.


Nem a legjobb példa, de akit szeretsz, attól nem zavar, ha megölel, megpuszil, neadjisten testszaga van. Míg ha ez a szomszéd vagy a zöldséges, akkor frászt kapsz. Hasonlóan van ez a saját-idegen gyerek témakörben is. Az érzelmi érintettség miatt teljesen más lesz a sajátoddal, mint máséval.

2015. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs bajom a gyerekekkel, de az ilyen nyál folyós, pelus cserélős, orr törlős, orrkiszívós dolgok engem is kiráznak :) de az én fiamnál ezeket annyira természetesen kezelem. még a kakis pelusát is mosolyogva, igaz orr huzogatva, cserélem. teljesen más a saját gyerek mint másé. nyugi változhat még, nem tudom mennyi idős vagy, van e párod/férjed, de minden rendben lesz, ha nem változik a gondolkodásod akkor sincs nagy baj, nem te lennél az egyetlen aki így érez.
2015. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

5-ös, te vagy, aki egyedül neveled és néha meg is rugdosod... Szegény gyereked...


Nekem 3 gyerekem van, másét is tudtam szeretni simán, míg nekem nem volt, a saját meg pláne más.

2015. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Én meg szerettem a gyerekeket, sosem zavartak ezek a dolgok. Három gyerekünk van, és most vizsont meg úgy vagyok vele, hogy elég ez a három. Igazából nemigen vagyok máséra kiváncsi rajtuk kívül. :) Annyi teendő van velük is, hogy úgy érzem hogy bőven elég nekem ennyi. :)
2015. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!