Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vasárnapra vagyok kiirva,...

Vasárnapra vagyok kiirva, lehetek valamennyire nyitva ha érzem hogy állandóan szúr feszül a hüvelyem és nagyon fájnak a csontjaim?! Többi lennt.

Figyelt kérdés
Tudom buta kérdés is mert csak orvos tudja megmondani hogy nyitva vagyok e de már nagyon izgulok,első baba.Méhszájvizsgálat lessz,azt mondták ha nyitva vagyok megnézik a magzatvizet,kicsit félek nem e fog fájni vagy bármi..Nagyon sokat fáj a hüvelyem a lábamra alig birok ráállni már már mert annyira fájnak a csontjaim..Valamint 36.héttől iszom a málnalevél teát,szedek homeos szert pulsatillát,cimicifugat és caullophyliumot is..Amikor pedig a baba befeszit mintha nyilnák olyat érzek..elég furi..

2015. ápr. 10. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A nyilallások, szúrások, csontfájdalom még nem jelenti, hogy nyitva vagy.

Nekem is voltak ezek az érzések, de 40 hét 2 naposan még tök zárt voltam.

Amikor elkezdtem nyílni utána, azt nem éreztem amúgy.


Persze bármi lehet, ettől te még nyílhatsz, de tényleg csak doki fogja tudni megmondani.

Nekem amúgy a magzatvíz megnézése, beindította a szülést. Úgyhogy ha esetleg nézik, akkor készülj fel arra, hogy abból baba is lehet. :)

2015. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A múltkor a doki azt mondta látja a méhszájat ezenkivül semmit nemtudok...:/..elég idegfeszitő már ez a párnap de csak akkor néznek magzatvizet ha nyitott vagyok legalábbis ezt mondta a nővérke O.o

A derekam is leszakad egésznap,deháth nemnagyon törődnek senkivel itt:/..simán ráhuzhatok még 2 hetet ha nincs gond,dejó mondom,de egyedül vagyok nap mint nap itthon délutánig mig párom haza nem ér..kissé se félek...

2015. ápr. 10. 12:28
 3/3 anonim ***** válasza:
én bő 2 ujjnyira (szükösen 3) voltam nyitvamikor inditottak. 2 héttel előtte kezdtem görcsölgetni pár nappal előtte már a görcsökkel egyidőben a derekam is fájt,kb 1 óráig tartottak a görcsök,kb 10percenként aztán elmúltak. rejtett vajúdást mondott rá az orvos,úgyhogy ha ilyened lenne felismered arról,hogy nem csak görcsölsz,hanem a derekad is fáj mellé,plussz nem olyan hosszú ideig tart mint egy vajúdás,de azért tovább meg rendszeresebb mint jósló. kb a kettő között van.
2015. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!