Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan szerethetném meg...

Hogyan szerethetném meg (legalább valamennyire) a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Kérlek, hogy ne támadjatok, nem tehetek róla, de nem szeretem őket. Ez nekem is rossz, mindenki ájuldozik, hogy de cuki baba, én meg rosszul vagyok, mert folyik a nyála, stb.

Mit lehet ezzel kezdeni? Ugye nem maradok így?

Alapvetően szeretnék egyszer gyereket (amíg így látom, biztosan nem), de másét nem bírom elviselni.



2015. jún. 10. 20:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Két gyerekem van. Az ő cuccuk nem zavar, de más gyerekéé igen.
2015. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
41%
Más gyerekét én sem szeretem, még akkor sem ha rokon. Talán egy-vagy két ismerős gyerek van akivel kijövök. A sajátom még pocakban van de teljesen más már most is, emiatt ne izgulj:) A tiéd rátok hasonlít, ti nevelitek, egészen más mint más hülye szülő hülye gyereke (mert sajnos van egy pár ilyen is)
2015. jún. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem szereted a gyerekeket? Mit nem szeretsz bennük? Szerinted mi lehet ennek az oka? Mondjuk ha a saját gyerekkorodban keresed az okot.
2015. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, hasznosak voltak!


Miért nem szeretem őket? Undorodom a már emlegetett nyálfolyásól, pelenkázástól, hányástól. Igazából azt veszem észre, hogy sokszor a szülő a hibás, mégis ez nálam valahogy a gyerekeken csattan. Idegesít amikor ordítanak a buszon, futkosnak a boltban, meg körülöttük forog minden. Az a felfogás is taszít, hogy egy gyerek fontosabb, mint egy felnőtt. Miért? (hozzátenném, hogy ez már gyerekkoromban is idegesített)

Sok dologról tényleg nem ők tehetnek, mégis ők idegesítenek.

2015. jún. 11. 19:54
 15/22 anonim ***** válasza:

Akkor az öregeket is utálod? Ők is időnként kontrollálatlanul árasztják a tesnedveket és illatokat, nagyon sokan nincsenek tekintettel másra, öntörvényűek, ráadásul még kioktatóak is, és még egyszer ráadásul még rájuk szólni sem lehet. Akkor van egy tól/ig korhatár, amit még elviselsz? Hozzájuk van türelmed?


Csak arra akarok célozni, hogy a agyerekek nem parasztságból nyáladzanak és nem azért kiabálnak, hogy téged bosszantsanak. A gyerekek mások, mint a felnőttek, egyszerűen ilyenek, te is ilyen voltál, én is (még ha anyukáink másképp is emlékeznek), meg minden gyerek többszázezer éve.


Ez olyan, mintha utálnád a madarakat, mert csiripelnel. El kell fogadnod, hogy nem rólad szól a világ.

2015. jún. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Az öregeket nem utálom, de persze azért az ő folyó nyálukat sem szeretem :)

Én ezeket mind tudom, hogy nem direkt folyatnak nyálat meg nekem is folyt, stb., de attól még undorodom tőle. Azért tettem fel a kérdést, hogy hogyan tudnék változtatni a hozzáállásomon.

2015. jún. 12. 09:21
 17/22 A kérdező kommentje:
Még annyi jutott eszembe, utolsó, hogy pont azt tartanám normálisnak, ha senki körül nem forogna a világ. De úgy érzem, hogy a gyerekek körül forog...
2015. jún. 12. 11:41
 18/22 anonim válasza:
0%
a legjob dolog ha kezelteted magad :D :D hogy lehet egy gyerektol undorodni ? es mas ember te toled nem undorodik gondold csak at te idiotaa
2015. jún. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem tudom, hogy gondolod, hogy csak úgy leidiótázol valakit.
2015. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

"Kedves" kery vait!

Pont ez a problémám, ha nem olvastad volna el, vagy nem tudtad volna értelmezni.

Én meg nem értem, hogy nem undorodik a nyáltól, a pelenkázástól stb. dolgoktól az ember.

De kösz, sokat segítettél.

2015. jún. 24. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!