Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Petefészek ciszta tünetei?

Petefészek ciszta tünetei?

Figyelt kérdés

Aggódom,hogy lehet nem baba ha nem ciszta :(

Még a tesztelés korai,ezért nem csináltam még.

Vannak tüneteim,ami gyakori vizelési inger- haspuffadás- Alhasi görcsök. Arról viszont sehol nem olvastam hogy ciszta miatt megnőnek a mellek!

Mindenki a frászt hozza rám körülöttem ezzel a ciszta dologgal. :(


2015. jún. 11. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A mellek biztos nem nőnek, nekem volt egyszer cisztam, fajt is a hasam, gorcsoltem, de fokkep az volt a tünet, hogy megjött a ciklus közepén.
2015. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nekem nem fáj,enyhe görcsölgetésnek mondanám.

Két hete éppen hogy csak megvolt,pedig borzasztóan elszokott árasztani a mensim :( Még a tesztelést korainak tartom.

Akkor kizárhatom a cisztát?

2015. jún. 11. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem pcos-em volt. És volt amikor csak 1-2 cisztám. Úgy kezdődött,hogy 7 napból 3 lett,aztán a sokból kevés,a végén fél napot barnáztam, a végére mem volt menszim 2 évig.Nem éreztem fájdalmat csak pattanásos lettem és hiztam pár kg. A mellem nem változott. Viszont így estem teherbe természetes úton,aminek elvileg nagyon kicsi az esélye.
2015. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!
2015. jún. 12. 09:00
 5/6 iddmegahugyom válasza:
anyukamnak volt pcisztaja o ugy vette eszre hogy egy honapba 2x jott meg,majd elment nogyogyaszhoz ott azt mondtak hogy ha valami lotty lenne benne azt gyogyszeres kezelessel el lehetne tuntetni de mivel az oveben ver volt ezert megkellett muteni,egyik petefeszket kivettek,de a melle az biztos hogy nem nott,szerintem terhes vagy,de inkabb menj el nogyogyaszhoz.
2015. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nőhetnek a mellek cisztától.Nekem úgy fájt mert majdnem duplájára nőttek,hogy be is gyulladtak,vizesruházni,meg jegelnem kellett.
2019. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!