Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogyan hűtitek le tesztelés...

Ti hogyan hűtitek le teszteléshez a vizeletet?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nekem azért mutatott negatívat néhány napja, mert nem hűtöttem?
2015. jún. 15. 11:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Lett egy nagyon halvány pozi teszt, aztán egy másfajta teszt negatív. Ugyhogy nem értem. De mindez úgy hogy gyógyszert szedek...
2015. jún. 15. 12:11
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha gyógyszert szedsz és már késik fuss el dokihoz egy vérvétel beutalóért... nem érdemes kísérletezni a tesztekkel ilyen esetben.
2015. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hűteni?!?!Én 3x vártam babát,mindhárom alkalommal másik tesztet csináltam,ráadásul általában 2db-ot/kimaradt mensi....miután pisiltél nagyon hamar szobahőmérsékletű lesz a produktum,ne aggódj.Mire kicsomagolod a tesztet,nekikészülsz,már "jó" is lesz.De nem kell ezt ilyen szigorúan venni!Nem oszt nem szoroz pár fokos eltérés,hidd el.Ha pozitív,az akkor is az lesz,ha lepisiled(nálam volt rá precedens),és úgy csinálod meg.
2015. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá lehűteni, nem tudom, hogy ezt honnan vetted. Ha kellene, akkor rá lenne írva az útmutatóra. Pláne, hogy vannak olyan tesztek, amiket nem is belemártani kell, hanem egyenesen a vizeletsugárba tartani.
2015. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Erre rá van írva...
2015. jún. 15. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!