Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány helyre megy/mennek...

Hány helyre megy/mennek gyermeke (i) d a nyáron? Már úgy értem, hány és milyen táborba, nagyikhoz.

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagycsoportos, 12 éves és 15 éves gyerekek.


Táborba idén nem mennek, mert a középső már volt pár hete és szeptemberben ismét megy.


Csak mamák vannak, egyik párházra, másik 3 km-re, szóval ez sem nyaralás;) Ide egy-egy napra mennek. Anyuhoz akár naponta.


Családi nyaralás lesz, 4 nap Budapest és 1-1 napos kirándulás. Tihanyi Levendula-fesztivál, Balaton, ilyesmi.

2015. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ősszel lesz 7 a lány, 5,5 a fiú.

Egy hétre le szoktunk utazni nagynénémékhez, falura, amíg ők nyaralnak mi vigyázunk a házra és gondozzuk az állatokat, a gyerekeknek ez is nyaralás.

Egy hetet apukámék nyaralójában töltünk, strand a közelben.

Ezen a két közös héten kívül csak néhány hosszú hétvégénk lesz így négyesben, kirándulgatunk majd ide-oda (nekem ennyi a szabim).

amúgy meg jó sokat lesznek anyóséknál, itt laknak a városban, van kertjük is, és nyugdíjasok + szívesen vannak az unokákkal. Ebből a szempontból oltári mázlink van.

Fizetős táborokat nem tudunk finanszírozni nekik.

2015. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
edzőtábor, cserkésztábor, iskolai kenutábor,Tini Lelkes napok, nagymama, közös nyaralás. Persze nem 1 gyerekről van szó.
2015. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 éves múlt a fiam, még nem megy táborba. Jövőre viszont mindenképpen el szeretne menni kutyás táborba, megbeszéltük, hogy akkor majd mehet, de idén még nem akartam elengedni, amúgy is problémás lenne naponta odavinni és hazahozni, már csak azért is, mert mindkettő belelóg a munkaidőbe. Idén valószínűleg sátrazni megyünk hármasban, illetve a nagyszülőkkel megy majd a Balatonra is. Jövőre szeretnénk kicsit messzebbre is eljutni, ha nem is külföldre, de mondjuk Tokajba jó lenne (innen Pécsről az sincs közel).
2015. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

7 éves a fiam és 4 a lányom. A fiú megy egyszer thaxboxos táborba 1 hétre, illetve 1 hét sulis tábor a Balcsi mellett. A kisasszony ilyen helyre még nem megy, csak a tesóval a mamikhoz. Az egyik 10km-re lakik, amúgy is sokat járunk, így ez nem nagy nyaralás. Az én szüleim 100km-re laknak, oda mennek 1 hétre. Ott van élményfürdő, kalandpark, és mennek apukámmal horgászni :)

Ha minden úgy alakul, ahogy terveztük, akkor nyár végén még egy 1 hetes külföldi nyaralás is összejön 4-esben :)

2015. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!