Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom, hogy fura kerdes, de...

Tudom, hogy fura kerdes, de van kozottetek kos anyuka akinek skorpio gyermeke van? Hogy jottok ki egymassal? Sok a harc kozottetek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
:( Lemaradtam. Én bika anyuka vagyok skorpió és oroszlán gyerekekkel.
2015. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Én kos vagyok, lányom skorpió, nagyon akaratos gyerek, mindig tudja,hogy mit akar, de ugyanakkor nagyon érzékeny a lelke, mindig mondogatja,hogy szeret, szereti ha megölelem, nagyon jól kijövünk, remélem ha nagyobb lesz ez nem változik.
2015. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a lányom skorpió, anyukám kos volt, nehéz volt a kedvében járni. Én szűz jegyű vagyok. Nagyon könnyen össze különbözünk, és sokszor csúnya veszekedés a vége a lányommal. Anyukámmal se volt egyszerű, bár mindig nagyon szerettük egymást. Sajnos az unokáját már nem érte meg, kíváncsi lettem volna, ők hogy viselték volna egymást... A skorpió nem egyszerű jellem, az biztos. Én már akkor féltem előre, amikor még meg sem született :).
2015. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Én kos anyuka vagyok,fiaim vízőntő, halak és ikrek jegyűek. A halakkal semmi gond, a vízöntő egy kicsit keményebb, de az ikrek a legkeményebb. :) Ő igazi kettősség. Vagy jó napja van,vagy rossz. Vagy kenyérre lehet kenni, vagy egész nap hisztizik. De mivel már 4,5év körül van, már kezd stabilizálódni- már egyre jobban kijövünk, és egyre több a jó napunk mint a rossz. A kiscsport egy évig egy rémálom volt.
2015. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk én vagyok a gyerek, de skorpió vagyok.

Amikor elkezdtem kamaszodni olyan 12 éves korom körül nagyon nem jöttünk ki egymással. Ha valamit mondott anya, akkor én a 'már csak azért sem' fajta voltam/vagyok. Az érzelmeimet nagyon ritkán mutatom ki viszont elvárom (de tényleg), hogy szeretgessenek, ölelgessenek, mert én magamtól soha nem mennék oda, pedig imádom.

Megnehezítette a kapcsolatunkat, hogy én imádok veszekedni, de tényleg mindenen ami nem komoly. Mert ha valami komoly dolgon veszekednek akkor én vagyok az első aki eltűnik.


22/L

2015. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Az én kétéves kisfiam kos. Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, csak gondoltam, leírom. Nagyon akaratos, önfejű, mint egy igazi kos, viszont hatalmas lelke van, olyan mértékben ki tudja fejezni a szeretetét, hogy néha már arra.gondolok, csak nehogy nagyobb korábban sérüljön a lelke. Szóval Ő egy fantasztikus kis kos. Én szűz vagyok.:-)
2015. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozást!! :(
2015. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy ilyen sokan irtatok :)

Nem ertem, hogy egy ilyen kerdesnel, miert kell lepontozni a masikat, szerintem nincs jo vagy rossz valasz.

Mi jovo honapban kezdunk el elesben probalkozni, nagyon szeretnenk gyereket a ferjemmel. Tudom hogy hulye vagyok, de nekem anyukam nagyon hisz az asztrologiaban, es amikor megemlitettem neki, hogy mostmar szeretnenk, hogy jojjon a babo, gyors kiszamolta, hogy skorpio lenne, es ramhozta a fraszt, hogy milyen rosszul fogunk kijonni, es hogy a teljes kapcsolatunk egy adta haboru lesz :(

2015. jan. 14. 15:09
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek van benne valami? Tudom hogy nincs,de mègis mit gondoltok?
2015. jan. 14. 17:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Hallgass anyukádra. Egy hónapot csak kibírsz még.
2015. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!