Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sterilizálás: kifőzés vagy...

Sterilizálás: kifőzés vagy elektromos sterilizáló?

Figyelt kérdés
Én korábban mindent kifőztem, játszócumit, etető-cumit... Ez egy egyszerű és tökéletesen megbízható módszer, de most tisztításként minden termékhez sterilizálót írnak. Elbizonytalanodtam. A mellszívó (AVENT-elektromos) részeit nem tudom, lehet-e egyáltalán kifőzni.

2015. jún. 17. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első gyerekkel mindent főztem, a másodiknál kaptunk egy mikróban használható sterilizálót. Ha tudtam volna, hogy ezzel mennyire egyszerű, hamarabb beszerzek egy ilyet!!
2015. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is kifőztem mindent az első gyereknél, de most, ha megszületik a második, inkább sterilizálózok. Nincs semmi baj a kifőzéssel, de azóta másik lakásban lakunk, kisebb a konyha, nem matatok benne, ha nem muszáj. Mondjuk még mikrót is kellene vennünk, pont akkor ment tönkre a régi, amikor ide költözötünk, és azért nem vettünk újat, mert az se nagyon férne el, de megoldjuk valahogy, két gyerek mellett azért nekem a gyorsaság is szempont, úgyhogy nem akarom az időmet rabolni a kifőzögetéssel, egyszerűbb lesz csak betenni a dolgokat a mikróba.

A mellszívót nem tudom, hogy lehet-e kifőzni, én az első gyereknél főleg kézzel fejtem, meg pumpás mellszívóval, elektromossal nincs tapasztalatom.

2015. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi hideg sterilizálót használunk. 4 hónapos a fiam. Eleinte mindent precízen sterilizáltunk, most már viszont nem, játékokat, cumit, cumisüveget, mellszívót stb...Kövezzetek meg érte, de mi kb. 2-3 hetente egyszer áztatunk be a sterilizálóval. Amúgy mindent forró vízzel átmosok, vagy öblítek, és kész.Eddig semmi baja nem volt tőle, szájpenészünk sem volt.
2015. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem elektromos goz sterilizalom van.Eszembe sem jutott a kifozessel szorakozni, a mikros megoldas sem igazan tetszett, ez viszont egyszeru, gyors es megbizhato.A cumisuvegek tarolasat is megoldja:D
2015. jún. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!