Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikrós vagy elektromos sterili...

Mikrós vagy elektromos sterilizáló a jobb? És melyik márka a jó?

Figyelt kérdés
Avent vagy mam,stb.?
2013. nov. 3. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
avent mikrós
2013. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én valami súno name elektromosat vettem, amibe minden tipusú cumisüveg belefér. Ma fogom kipróbálni.
2013. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es vok


izé.... no name

2013. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikrós és szerintem nem kell márkásnak lennie. Végül is csak egy műanyag edény ami zárható. Nekem TommyTippee van, de szerintem tökmindegy...
2013. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az egyik olyan dolog, ami full felesleges...

2 kislány anyukája

2013. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aventet és petit terraliont használtunk, igazából mindegy, hogy milyen, minél nagyobb legyen:)

Sztem szükséges, én főzni soha nem szerettem a baba dolgokat, nem voltak szépek -lehet, h a technikámmal volt gond passz-, és macerás is volt.

2013. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én mikrosat fogok venni párezer forintosat.nem mámrkásat. szerintem valamivel egyszerűsiti a dolgokat mert csak elmosogatod be a gépbe és slusz pasz. nem kell főzögetni aztan olyan helyen tartani. persze ez is egy felesleges dolog ami csak kényelmi szempont. de én belegondoltam hogy itthon leszek gyermekágyi idöszakba szenvedek majd meg mig hozzaszokok a baba ellátásának üteméhez és felépülök a szülésböl joszolgalotot tesz egy olyan készülék ami felett nem kell álldogalni elég lesz a mosogatás mosás.. fözésben hálisten lesz segitségem. azért nem elektromosat mert az drágább és mikronk ugyis van tök kézenfekvő nekem.
2013. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekünk mebby elektromos van.Én szeret(t)em,kényelmes,mikrósban valamiért nem bíztam(persze ez csak az én kattom.)

Nálunk mondjuk jó,mert ki van használva, a családban,baráti körben sok baba születik mostanság,így adjuk körbe egymásnak:)

2013. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!