Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen lány nevet választanáto...

Milyen lány nevet választanátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ti milyen formában adnátok a nevet?


A vezetéknév Tóth és mindenképpen 2 keresztnevet szeretnénk. Amikben gondolkozunk az az Anna, Dóra, Nóra, Eszter, Dorottya, stb. Tehát nem túl régies nevek, mint Mária, Erzsébet,Teréz, de nem is a nagyon újak, mint Mirabella, hanna, Lejla és társai.


Ti milyen nevet választanátok ennek ismeretében? Nekem a Tóth Anna Nóra tetszik, de a férjemnek kevésbé. :)


2015. jún. 18. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Veronika
2015. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2 nevet szeretnénk
2015. jún. 18. 14:33
 3/15 anonim ***** válasza:
Tudom, de most csak ez jutott eszembe, ami szerintem nagyon passzol a vezetéknévhez. Mellé nem tudom mi tetszene.
2015. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tóth Eszter Nóra/Dóra

Tóth Nikoletta Ágnes

Tóth Viktória Dóra

Tóth Réka Laura

Tóth Lilla Borbála

2015. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de 2. névnek mindenképpen valamilyen ritka nevet választanék.

Nagyon szépek a felsorolt nevek, de együtt nem adnám Őket, főleg nem a Tóth vezetéknévhez.

2015. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a javaslatot. Egyébként épp azért adnánk két nevet, mert könnyebben beazonosítható lesz. Tóthból van kismillió.
2015. jún. 18. 15:01
 7/15 anonim ***** válasza:

A feksoroltak közül a Dorottyát mindenképpen adnám, mert szép és az általatok kedvelt nevek közül talán az legritkább.

Talán a Dorottya Anna vagy Anna Dorottya.

2015. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a Tóth-hoz már túl sok még egy hosszú ó-t tartalmazó keresztnév pl.: Nóra, Dóra.


A felsorolásodból a legjobban az Eszter tetszik. Nem tudom, hogy csak ezek a nevek jöhetnek-e szóba, nekem úgy jött le, hogy lehet más is, csak ilyen kaliberű legyen.


Szerintem nagyon szép lenne a

Tóth Eszter Tímea.

2015. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Alexa névhez mit szóltok?

Tóth Alexa Eszter?

Vagy esetleg a Dorkához?

Tóth Dorka Anna olyan szép név :


Sok boldogságot :)

2015. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem megy a vezetéknévhez a Nóra és a Dóra is annak ellenére hogy hosszú az ó. De csak második névként pl.:

Tóth Anna Dóra vagy Tóth Emma Nóra

Szerintem nem hangzik rosszul a Tóth Anna Regina sem.

2015. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!