Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek mellett visszaülni az...

Gyerek mellett visszaülni az iskola padba?

Figyelt kérdés

11 hónapos a lányom és 22 vagyok és szeretnék tovább tanulni. Nagyon anyás még wc-re is utánnam jön. Akik így tanultak,hogy tudták megoldani azt,hogy eljárjanak az órákra és otthon is tanuljanak. Apukája külföldön dolgozik,mamáék is dolgoznak látástól-vakulásig. És szopizik is még. Szeptemberben 15 hónapos lesz. Jelenleg GYED-en vagyok.

Ki,hogy oldotta meg?


2015. jún. 19. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Így azért elég nehéz, ahogy írod.


Az én fiam 10 hónapos volt, amikor elkezdtem egy OKJ-s képzést, de olyat, ami 2 hetente hétvégén egy nap volt.


Férjem szakács, így 2 hetente hétvégén itthon van. Akkor ő volt vele. Amikor bevariált a suli, akkor anyósékat hívtam (ők 130 km-re laknak), de ez szerencsére nem sűrűn volt.

És már nem szopizott, amikor elkezdtem. Szerencsére akkor nem volt annyira anyás, "bárki" jó volt neki, aki szórakoztatta.

Most 2 évesen már anyásabb, de apával is jól elvan.

2015. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindig tanultam, amióta csak a fiam megszületett. Hiányzott két évem az érettségihez, azt gyed alatt megcsináltam, de úgy, hogy a 11. osztályt szeptemberben kezdtem, a fiam meg októberben született, szóval az az év kemény volt :) De meglett, gond nélkül. Következő év végén érettségi, nyelvvizsga, utána meg egyetemre mentem, oda már nappalira, és tavaly diplomáztam.

Gyed alatt levelezőn tanultam, két hetente szombaton kellett csak bemenni, azt nagyszülőkkel simán meg lehetett oldani. Mondjuk nálam ez szerencsésebb eset volt, mert eleve így kezdtük, a fiam ahhoz szokott hozzá, hogy időnként a nagyi vigyáz rá, szóval sosem sírt, ha otthagytam vele, pedig amikor egy hónapos volt, már mentem újra suliba. Jó, mondjuk az tényleg havi két délután volt csak, szóval nem sok idő, de megszokta.

Az otthoni tanulással nem volt gond (leszámítva ezt a nagyon pici baba kort, olyan három hónapos koráig), tanultam, amikor ő aludt, de volt, hogy magamra kötöttem, és fel-alá sétálva magoltam, olyankor meg se mukkant sose :)

2015. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen e-learning kurzus? De azt is csak akkor tudod csinálni, ha alszik.
2015. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!