Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Garmastan vagy a körömvirág...

Garmastan vagy a körömvirág kenőcs a jobb a mellbimbóra?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon ajánlgatja a garmastant,de én szívesebben használnék valami természetesebbet,ráadásul azt olvastam,hogy a gátsebre is jó a körömvirág. Tapasztalat?
2008. szept. 2. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is a garmastant használom és nekem is nagyon bevállt. Semmi baja a cicimnek. Én is csak ajánlani tudom.

2 és fél hetes kisfiú anyukája

2008. szept. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké,köszi! Gratulálok a picihez! :)
2008. szept. 2. 10:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is garmastant használok, nagyon bevált, volt hogy sebes volt,de azt is rendbe tette. Nekem a kórházban azt mondták, hogy gátsebre semmilyen kenőcsöt ne használjak, hanem minden pisilés után mossam meg a sebet, és egy külön erre a célra fenntartott törölközővel töröljem szárazra. Ennél jobban semmi nem gyógyítja, és be is vált.

3 hetes kislány anyukája

2008. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és neked is gratula a nagylányhoz! :)))
2008. szept. 2. 15:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített,sőt azt vettem észre csak jobban felpuhította bimbót és érzékenyebb volt,mert nedvesen tartotta,de sztem próbáld ki és ha beválik használd.De ha anyatejjel bekened sztem az a legjobb.7hetes baba mamája
2008. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is természetesség híve vagyok!Nekem az anyatej vált be. Szopi után rákenytem egy kicsit, hagytam megszáradni. Tele van a tejci minden jóval, a tied, mindig kéznél van...

A gátsebre én sebport használtam. Nekem ezek váltak be.

2008. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)))
2008. szept. 3. 19:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a Garmastan vált be.A védőnőm ajánlotta és azt is,hogy ne használjak melltartóbetétet.Azt hittem meghalok a fájdalomtól,de nagyon gyorsan meggyógyult!
2008. szept. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!