Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a családban lenne nőgyogyás...

Ha a családban lenne nőgyogyász ti járnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Ez egy komment kapcsán merült fel bennem. Pl a teso vagy sogor vagy sogornő lenne nődoki, ti szivesen járnátok hozzá? Ha igen miért? és ha nem akkor miért?

köszi a válaszokat


2010. márc. 1. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
nem,mert nem szívesen venném,ha ő vizsgálgatna.
2010. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Szia!Nem.Olvastam ezt a kommentet és én is meglepődtem,hogy a sógora a nőgyógyásza!Azért csak a sógorom és nem szeretném ha ő vizsgálna ,meg bárki a családból!ááá...Nem!!Még a sógornőm se nem még,hogy a sógorom!
2010. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
nem,nem tudnám különválasztani a rokont,meg az orvos szerepet. egyik kollégám az apósánál szült... brrr. Vagy prűd vagyok? :)
2010. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Én igen! Az orvos nem a nőt nézi olyankor, hanem a "beteget". Könnyebben jutnék időponthoz is, de a vizsgálati díjat természetesen kifizetném, ha nem SZTK-s vizsgálatról lenne szó.
2010. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Nem járnék rokonhoz, mert egészségügyis vagyok, és tudom, hogy az orvos is ugyanolyan "férfi" vagy "nő" mint bárki más.

2010. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ, milyen rokon. Ha pl. húgom, vagy nővérem, és olyan viszonyban lennénk, akkor igen. De mondjuk nekem csak öcsém van, ha ő lenne nőgyógyász, akkor hozzá nem.
2010. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Kizárt dolog! Jesszus! Ismerek olyat, akinek az apósa nőgyógyász, és ő sem hozzá jár! :-)
2010. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

én sem járnék, semmi pénzért, mert azért mégiscsak rokon. csak felmerült a kérdés.


köszi az eddigi válaszokat, azért várok még véleményeket :)

2010. márc. 1. 21:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem járnék. Pedig lehetőségem lett volna rá...

Férjem unakatestvére nőgyógyász.Még fel is ajánlotta, hogy járhatok hozzá terhesgondozásra, szülhetek nála is...hogy ne legyen sértődés, ő csinálta meg a 3D-s uH-ot.

De ennyi elég is volt. Nagyon rendes, kedves, jófej, irtó jóképű fiatal pasi....hogy ő vizsgáljon? Na neeeeeeem!!!:-))

2010. márc. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem rokonom a nőgyógyászom, nála szültem szeptemberben. Nem is engedném, hogy más hozzám nyúljon...Nem tudom milyen az, amikor az ember fizet a nőgyógyásznak, de így nekem tökéletes volt, hogy soha egy percet sem kellett várnom, a kórház személyzete is picit másképp bánt velem végig, mert tudták, hogy a főorvos a rokonom. Szóval vannak előnyei is jócskán, bár megértem azokat is, akik nem választanák rokonukat a nőgyógyászuknak. (Furi volt pl. lagzin táncolni vele úgy, hogy előtte nap nézte a méhszájamat, mert már 38 hetes voltam...)

Én inkább poénnak veszem :)

2010. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!